logo itpoint.cz

V dubnu se jeden z uživatelů internetu od Tiscali stane milionářem

Tiscali spouští on-line soutěž pro své uživatele vytáčeného připojení k internetu, hlavní cena je 1 000 000 Kč ! V průběhu dubna účastníci obdrží až šest e-mailů, z nichž každý bude obsahovat nápovědu, která jim má pomoci odhalit identitu "Tajemné tváře Tiscali". Ti účastníci, kteří uhodnou identitu této záhadné osobnosti před koncem soutěže, tj. před 30. dubnem, a správně zodpovědí tematickou otázku, budou mít šanci stát se milionářem.

"Snadné začít, těžké skončit." To je slogan nové multimediální kampaně společnosti Tiscali na podporu značky, která běží v dubnu a propaguje komplexní škálu internetových a hlasových služeb pro české uživatele. Začít využívat vytáčené připojení k internetu od Tiscali bude pro uživatele v dubnu stejně jednoduché jako dříve, ale skončit s jeho využíváním bude těžší než kdykoli předtím - a to zvlášť když si uživatelé uvědomí, že pokud zůstanou on-line s Tiscali, stane se z jednoho z nich milionář !

Tento měsíc společnost Tiscali svým uživatelům vytáčeného připojení k internetu nabízí možnost zúčastnit se jedinečné, vzrušující on-line soutěže, ve které jeden šťastný uživatel vyhraje hlavní cenu, která nemá v historii soutěží na českém internetu obdobu - 1 000 000 Kč.

Soutěž s názvem "Klub milionářů" je otevřena všem uživatelům vytáčeného připojení k internetu od Tiscali. Stačí, když prostřednictvím tohoto připojení stráví v dubnu alespoň 20 hodin on-line. Uživatelům vytáčeného připojení od Tiscali, kteří jsou zároveň uživateli služeb Tiscali CALL stačí strávit on-line 15 hodin. Aby se mohli soutěže zúčastnit, musí se uživatelé nejdříve zaregistrovat na stránkách soutěže www.milion.tiscali.cz.

V průběhu dubna účastníci obdrží až šest e-mailů, z nichž každý bude obsahovat nápovědu, která jim má pomoci odhalit identitu "Tajemné tváře Tiscali". Ti účastníci, kteří uhodnou identitu této záhadné osobnosti před koncem soutěže, tj. před 30. dubnem, a správně zodpovědí tematickou otázku, budou mít šanci stát se milionářem.

Nejlepší na celé této akci však je, že v soutěži "Klub milionářů" nikdo neprohraje, protože každý účastník, který se v průběhu dubna do soutěže kvalifikuje, automaticky získá zdarma Tiscali WebFriend, software pro snadnou tvorbu a publikaci webových stránek.

Podrobné informace o soutěži "Klub milionářů" získáte na webových stránkách soutěže www.milion.tiscali.cz. Informace o tom, jak se stát uživatelem vytáčeného připojení k internetu od Tiscali, stejně jako informace o všech internetových a hlasových službách nabízených touto společností, získáte telefonicky na čísle Zákaznického servisu 844 184 184.

Tiscali

Článek ze dne 8. dubna 2004 - čtvrtek