logo itpoint.cz

Vánoce 2004 s T-Mobile

Vánoční kredit ve výši 2998 Kč nemá na trhu předplacených karet obdoby, telefony Nokia 3410 a Siemens A57 lze koupit v Twist sadě za pouhou 1 Kč, Nokia 3100 vyjde ve vánoční sadě na 1501 Kč, Siemens CT65 na 2301 Kč. Vánoční dárky u T-Mobile je možné pohodlně pořídit z domova a tarifní zákazníci si mohou aktivovat paušální program o polovinu levněji ...

T-Mobile myslí na své zákazníky také před letošními vánočními svátky. Jako každý rok pro ně připravil štědrou nabídku. Z ní si budou mít možnost vybrat ti členové rodiny, kteří budou dárky kupovat, ale samozřejmě i ti, kdo si o nadílku napíšou svým blízkým.

"Při sestavování letošní vánoční nabídky jsme se snažili jít trochu jinou cestou. Šlo nám především o to, aby nabídka přesně odrážela přání a požadavky našich zákazníků. Věříme, že zaujmeme jak ty, kdo budou pořizovat první jednoduchý telefon třeba někomu z příbuzných, tak i takové uživatele, kteří mobilním doplňkem chtějí vyjádřit svůj styl a touží po nejmodernější novince," popisuje vánoční nabídku T-Mobile tiskový mluvčí Jiří Hájek.

Hned dvě výhody v jednom Twist dárku

Ve všech sadách je na předplacené kartě nastaven tarif Twist Standard, s nímž může zákazník volat za výhodné ceny: například minuta volání na číslo Nej stojí v rámci tohoto tarifu jen 3,40 Kč.

Na letošní rok připravil T-Mobile ještě jednu novinku, díky níž si zákazníci mohou předvánoční atmosféru vychutnat ve větším klidu. Stačí zavolat na telefonní číslo 800 73 73 73 a zvolenou vánoční sadu si objednat z pohodlí svého domova.

Aktivace s 50procentní slevou pro tarifní zákazníky

Poznámka : Zmiňované nabídky platí od 1. listopadu 2004 až do vyčerpání zásob; možnost objednání dárků na telefonním čísle 800 73 73 73 lze využít od 3. listopadu 2004. Vánoční kredit lze vyčerpat nejpozději do 30.6. 2005. Více informací na www.t-mobile.cz a Infolince T-Mobile 4603. 
Ceny sad a telefonů jsou uvedeny včetně DPH.

T-Mobile

Článek ze dne 27. října 2004 - středa