logo itpoint.cz

Vánoční nabídka Internet Expres je 10x rychlejší

Od 10. listopadu 2004 mohou zákazníci využít akční nabídky a objednat si na 14 dní zdarma (aktivace za 1 Kč) službu Internet Expres 512/128 kb/s. Nabídka je platná do 31.prosince 2004. Pro ty, kteří dosud nevlastní počítač, nabízí Český Telecom zakoupení sestavy PC Expres za výhodných podmínek včetně služby vysokorychlostního internetu.

S další zajímavou nabídkou vysokorychlostního internetu 10x rychlejšího než klasické vytáčené připojení v období Vánoc přichází Český Telecom. Od 10. listopadu 2004 mohou zákazníci využít akční nabídky a objednat si na 14 dní zdarma (aktivace za 1 Kč) službu Internet Expres 512/128 kb/s. Nabídka je platná do 31.prosince 2004. Pro ty, kteří dosud nevlastní počítač, nabízí Český Telecom zakoupení sestavy PC Expres za výhodných podmínek včetně služby vysokorychlostního internetu.

Maximální rychlost 512/128 kb/s za cenu Internetu Expres 256/64 kb/s získá každý, kdo nezaváhá a například jako vánoční dárek pro celou rodinu zakoupí vysokorychlostní internet. Řešení jsme nalezli i pro ty, kteří ještě nemají doma vlastní počítač“, David Gřunděl, ředitel pro datové a internetové služby.

Pokud zákazníky nabídka osloví, mohou po prvních 14 dnech zcela zdarma využívat dalších 6 týdnů službu o rychlosti 512/128 kb/s pouze za cenu služby 256/64 kb/s. Poté se mohou rozhodnout, zda přejdou na službu s nižší rychlostí nebo si ponechají službu již vyzkoušenou.

Současnou nabídkou Internet Expres se k zákazníkovi dostává vysokorychlostní připojení bez omezení plných 24 hodin denně. Pohodlný přístup k internetu je 10x rychlejší než nejběžnější vytáčené připojení přes telefonní linku a modem. Český Telecom ve spolupráci se společností AutoCont připravil výhodnou nabídku PC Expres už od 895 Kč (s DPH) měsíčně. Nabídka zahrnuje nejen multimediální počítač s vysokorychlostním připojením na internet, ale i instalaci doma u zákazníka, předvedení a zajištění kvalitního servisu po dobu dvou let.

Každý uživatel Internet Expres navíc od listopadu 2004 získává na prvním středoevropském filmovém a hudebním portále StarZone.cz ke stažení automaticky dva filmy zdarma.

Český Telecom

Článek ze dne 12. listopadu 2004 - pátek