logo itpoint.cz

Víkendové volání s Eurotelem za korunu u předplacených služeb s tarifem Special Go

Všichni stávající uživatelé tarifu Special Go budou mít od 16. února 2004 automaticky víkendové volání za 1 Kč za minutu, a to v rámci sítě Eurotel nebo na pevnou linku. Ostatní Go uživatelé si pak mohou na tento tarif přepnout. Tato víkendová sleva platí až do koce roku 2004.

Eurotel přichází s unikátní cenově výhodnou nabídkou pro zákazníky s nastaveným tarifem Special Go. Všichni stávající uživatelé tarifu Special Go budou mít od 16. února 2004 automaticky víkendové volání za 1 Kč za minutu, a to v rámci sítě Eurotel nebo na pevnou linku. Ostatní Go uživatelé si pak mohou na tento tarif přepnout. Tato víkendová sleva platí až do koce roku 2004.

"Tarif Special Go si může aktivovat kterýkoliv uživatel služeb Go, a to do 15.3. 2004, resp. do odvolání nabídky. První přepnutí na tento tarif je, stejně jako v jiných případech, zdarma. Každé další je zpoplatněno částkou 95 Kč," uvedla Diana Dobálová, tisková mluvčí společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o. "Na mobilním trhu ojedinělá nabídka dlouhodobě zvýhodněného víkendového volání je tu také pro ty, kteří si hodlají nový telefon nebo Go SIM kartu teprve pořídit. Tarif Special Go je přednastaven v Go sadách, které se budou prodávat od 16. února do 15. dubna 2004 nebo do vyprodání zásob," dodala Dobálová.

Tarif Special Go je až o 40 % výhodnější než ostatní Go tarify. Volání do sítě Eurotel i jiných operátorů a na pevnou linku je za 5,60 Kč (s DPH) po celý den. Odesílání textových zpráv stojí 3,40 Kč (s DPH) a uživatelé mohou využít i zvýhodněného volání do vybraných zahraničních zemí přes službu NetCall*55.

Valentýnka od Eurotelu

K svátku zamilovaných připravil Eurotel i speciální kolekci valentýnských služeb. Vybrat z široké nabídky lze na stránkách www.eurotel.cz/go. Obrazově velmi kvalitní jsou valentýnky v podobě MMS zpráv. V galerii je až šedesát profesionálních fotografií a kreseb s tématikou svátku zamilovaných. Při objednání této MMS stačí jen zaslat kód pod obrázkem na telefonní číslo 999 888. Cena jednorázové MMS je 23,10 Kč (s DPH). Měsíční předplatné pro každodenní zasílání těchto MMS stojí 225,70 Kč (s DPH). Pro příznivce tradičních pohlednic nabízí Eurotel odeslání originálně vytvořené fotografie jako papírové pohlednice přímo do poštovní schránky. Podrobné informace o službě MMS Pohled jsou na www.poslifoto.cz.

Inovativní je i služba Audio pohlednice. Na čísle 606 000 222 si může každý sestavit originální vzkaz. Lze volit z nahraného výběru nebo namluvit své sdělení, pak doplnit oblíbenou písničku a vlastní pozdrav. Nakonec už jen nastavit datum i čas odeslání a uvést číslo příjemce. Cena za doručení je pro Go zákazníky 14,90 Kč (s DPH).

Milou pozorností pro blízké je nastavení nového valentýnského loga na displej telefonu. Do SMS se kromě textu pod obrázkem vloží navíc telefonní číslo příjemce a odešle na číslo 999 111. Např. LOGO + číslo příjemce + kód loga. Podobným způsobem je možné poslat také SMS s vlastním textem a tzv. EGO obrázkem. Např. EGO + číslo příjemce + kód ega ! Text SMS. Za vykřičníkem je kapacita pro 120 znaků textu.

V neposlední řadě je zde možnost nastavit zbrusu novou polyfonní vyzváněcí melodii. Vyběr z např. moderních hitů, klasiky i filmových melodií je pestrý. Objednávky se uskutečňují odesláním kódu příslušné melodie na telefonní číslo 999 888, cena je 28,93 Kč včetně DPH. Valentýnské obrázky, loga a melodie lze jednoduše objednat i přes menu *111*11#.

Eurotel nezapomněl ani na milovníky her. Pro vlastníky telefonních přístrojů s podporou technologie Java je v nabídce šest valentýnských java her, jako například Valentýnské piškvorky, Valentine Sweeper, Srdíčka a další. Více informací je na games.eurotel.cz.

Přehled zemí pro zvýhodněné volání s tarifem Special Go se službou NetCall *55.

Země Cena *
Slovensko - pevné sítě

5,20

Slovensko - mobilní sítě

8,70

Polsko

8,70

Velká Británie

8,70

Rusko,

8,70

Ukrajina

8,70

Čína

11,00

Vietnam

22,10

* U NetCall se účtuje každých započatých 30 vteřin. Ceny v tabulce jsou uvedeny s DPH.

Eurotel

Článek ze dne 13. února 2004 - pátek