logo itpoint.cz

Vodafone zavede globální účtovací systém

Na základě dlouhodobé spolupráce se společnosti Vodafone Group a Portal dohodly o spolupráci na vývoji a zavedení globálního programu pro účtování hovorného, který bude nasazen v rámci celé skupiny Vodafone a bude firmě ušit na míru podle jejich konkrétních potřeb.

Společnost Portal Software Inc., přední světový dodavatel software pro účtování hovorného pro světové komunikační a mediální trhy a skupina Vodafone Group Plc, největší světový mobilní operátor oznámily dvě události, které povedou k rozšíření dosavadní spolupráce.

Na základě dlouhodobé spolupráce se společnosti Vodafone Group a Portal dohodly o spolupráci na vývoji a zavedení globálního programu pro účtování hovorného, který bude nasazen v rámci celé skupiny Vodafone a bude firmě ušit na míru podle jejich konkrétních potřeb.

Společnost Portal dále oznámila, že podepsala dohodu se společností Vodafone a stala se tak jejím strategickým partnerem pro vývoj a implementaci systému účtování hovorného pro celou skupinu Vodafone. Součástí dohody je ujednání o ceně a o poskytnutí služeb, kde se společnost Portal zavazuje k rychlé a bezproblémové instalaci programu správy účtů nové generace.

"Cílem skupiny Vodafone je vytvořit pro své zákazníky jednu celosvětově známou značku a věříme, že nám tato úspěšná spolupráce pomůže dosáhnout tohoto cíle," řekl John Little, zakladatel a generální ředitel společnosti Portal Software Inc. "Díky naší úzké spolupráci dojde k vytvoření strategie, která upevní postavení a konkurenceschopnost společnosti Vodafone a výrazně odliší její obchodní značku na celosvětovém trhu."

Program pro správu tržeb od firmy Portal v současné době skupina Vodafone využívá u své velmi úspěšné služby Vodafone live!(TM), která patří mezi nejvyhledávanější služby skupiny Vodafone v celosvětovém měřítku. Obě společnosti chápou smlouvu jako "významný mezník v rozvoji jejich strategické spolupráce." Thomas Geitner, CTO skupiny Vodafone, řekl, "Naše spolupráce bude i nadále pokračovat a rozvíjet se a sehraje klíčovou roli při udržení naší pozice největšího světového operátora mobilních sítí."

O společnosti Portal Software, Inc.

Portal je předním poskytovatelem řešení pro účtování hovorného a správu příjmů pro světové komunikační a mediální trhy. Společnost dodává jediný program pro přímou správu příjmů z hovorného od zákazníků. Řešení společnosti Portal umožňují společnostem rychle zavádět nové produkty a zvýšit zisk při současném významném snížení nákladů oproti dosavadním systémům. Společnost Portal a její řešení pro správu tržeb je partnerem předních světových provozovatelů jako jsou: Vodafone, AOL Time Warner, Německý Telecom (Deutsche Telekom),TELUS, NTT, Čínský Telecom (China Telekom), Reuters, Telstra, Čínský Mobil (China Mobile), Telenor Mobil, a francouzský telecom (France Telecom).

Portal Software

Článek ze dne 7. září 2004 - úterý