logo itpoint.cz

VOLNÝ HLAS - levné volání kdykoli a kamkoli

VOLNÝ rozšířil portfolio svých služeb o novou službu pro domácí uživatele s názvem VOLNÝ HLAS. Jedná se o hlasovou službu pro volání z pevné linky založenou na pevné volbě operátora - všechny hovory účastníka jsou automaticky směrovány na ústřednu Czech On Line, aniž by bylo nutné před každým volaným číslem vytáčet čtyřmístnou předvolbu.

Jedná se o hlasovou službu pro volání z pevné linky založenou na pevné volbě operátora, tzv. carrier preselection (CPS). V praxi to znamená, že všechny hovory účastníka jsou automaticky směrovány na ústřednu společnosti Czech On Line, která pod značkou VOLNÝ poskytuje domácnostem telekomunikační služby, aniž by bylo nutné před každým volaným číslem vytáčet čtyřmístnou předvolbu.

Účastník tak výrazně ušetří na poplatcích za telefon, a to zejména díky nízkým sazbám a výhodným jednotným cenám za místní a meziměstské volání. Ve špičce tak uživatel zaplatí už 1,24 Kč a mimo špičku dokonce 0,60 Kč za minutu hovoru bez ohledu na to, zda vytáčí místní hovor či meziměsto. Pro mobilní sítě platí jednotný tarif 4,50 Kč. Mezinárodní hovory začínají již od 2,86 Kč za minutu.

Jako klasická telefonní linka umožňuje VOLNÝ HLAS kromě hovorů do všech pevných i mobilních sítí také faxování a vytáčený přístup na internet. Přechod ke službě VOLNÝ hlas je velice jednoduchý, telefonní číslo stanice ani linka se nemění. Účastník pocítí změnu zejména na výši telefonního účtu. Kromě aktivačního poplatku VOLNÝ neúčtuje žádné další skryté poplatky, uživatel platí pouze to, co skutečně provolá.

Statistiky hovorů jsou přístupné on-line na internetu, vyúčtování jsou zasílána e-mailem i poštou zcela zdarma. VOLNÝ představil první hlasovou službu VOLNÝ VOLBA 1020 na podzim loňského roku.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH 19 %.

Tarify a kalkulátor úspor najdete ZDE.

COL

Článek ze dne 18. června 2004 - pátek