logo itpoint.cz

Volný nabízí ADSL na zkoušku

Speciální nabídka služeb Volný na březen - měsíc internetu - každý si může po dobu 30 dní v rámci akce "ADSL na zkoušku" vyzkoušet, jak funguje vysokorychlostní připojení k internetu, nebo za zvýhodněnou cenu získat instalační CD - Volný / bezpečný internet pro bezpečné vytáčené připojení.

Společnost Czech On Line, přední poskytovatel internetových služeb pod značkou Volný, připravila v duchu hesla "Volný - Internet pro každého" speciální akci na podporu rozšíření internetu v České republice. Každý si může po dobu 30 dní v rámci akce "ADSL na zkoušku" vyzkoušet, jak funguje vysokorychlostní připojení k internetu, nebo za zvýhodněnou cenu získat instalační CD - Volný / bezpečný internet pro bezpečné vytáčené připojení.

"ADSL na zkoušku je jediná a zároveň jedinečná nabídka na českém telekomunikačním trhu," říká Charles Peake, generální ředitel Czech On Line (Volný). "Nenutíme zájemce o vysokorychlostní internet, aby si službu kupovali dříve, než si vyzkouší, jak skutečně funguje. Dostanou měsíc na to, aby se rozhodli, zda jim ADSL vyhovuje či ne."

ADSL na zkoušku

Zájemci obdrží Samoinstalační balíček Volný ADSL včetně modemu a aktivace služby, a to pouze oproti vratné záloze 1000 Kč. Mají celých 30 dní na to, aby službu Volný ADSL 512/128 kbit/s doma otestovali, a zjistili, zda jim tento typ připojení k internetu vyhovuje. Neplatí žádný aktivační poplatek, nemusí kupovat ADSL modem, zaplatí jen za skutečné používání služby. Teprve poté se rozhodnou, zda budou chtít ADSL připojení řádně využívat. Pokud budou se službou spokojeni, automaticky přejdou ke standardní smlouvě a Volný jim následující měsíc nebude účtovat měsíční poplatek. V případě, že se jim služba nebude zamlouvat, zašlou balíček s modemem zpět a Volný jim zálohu vrátí. Tato nabídka se týká služby Volný ADSL 512/128 s limitem 3 GB na přenos dat.

CD - Volný / bezpečný internet

Volný připravil pro uživatele vytáčeného internetu instalační CD - Volný Bezpečný internet, které získají během března - měsíce internetu za zvýhodněnou cenu. Zaplatí pouze poloviční částku, tj. místo 199 pouze 99 Kč. Instalační CD Volný - Bezpečný internet představuje nejjednodušší cestu pro bezpečné připojení k internetu. CD umožní každému vytvořit si uživatelské konto na Volný a nastavit počítač tak, aby mohl bezpečně pracovat s internetem. Mezi výhody, které si s CD zákazník předplatí, patří Inteligentní antispam na ochranu e-mailové schránky před nevyžádanými reklamními zprávami, antivirová ochrana před zavirovanými e-maily, kredit ve výši 200 Kč pro levnější volání prostřednictvím pevné telefonní linky přes službu VOLBA 1020 a v poslední řadě rozšíření standardní kapacity emailové schránky z 10 na 25 MB.

Další informace o březnových akcích včetně jejich objednávky lze získat na http://sluzby.volny.cz a na speciálních prodejních stáncích v hypermarketech po celé republice.

Volný

Článek ze dne 5. března 2004 - pátek