logo itpoint.cz

Volný podporuje Volný čas

Volný reprezentuje internetové a hlasové služby pro domácnosti a domácí uživatele - a právě pro ně Volný organizuje a finančně podporuje řadu zajímavých projektů. Letos mají všechny společného jmenovatele - rozvíjí aktivní přístup k životu a sportovní využití volného času.

Svoboda a pohyb bez hranic jsou přívlastky spojené se značkou Volný společnosti Czech On Line, a.s. Volný reprezentuje internetové a hlasové služby pro domácnosti a domácí uživatele. Právě pro ně Volný organizuje a finančně podporuje řadu zajímavých projektů. Letos mají všechny společného jmenovatele - rozvíjí aktivní přístup k životu a sportovní využití volného času.

Volný vsadil na tři sportovní disciplíny :

Již potřetí za sebou Volný podporuje seriál závodů na horském kole s názvem Kolo pro život. Oblíbený seriál pro celou rodinu startuje na 18 místech republiky a Volný se jej účastní jako hlavní partner, pořadatel maratónu Volný pražská padesátka a patron dětských závodů. Volný navíc připravil doprovodnou on-line hru na http://soutez.volny.cz/kolopro, ve které výherci získávají startovné na závody zcela zdarma.

Pro všechny příznivce nových alternativních sportovních disciplín jsou určeny další dvě akce, které Volný podpořil jako generální partner. První je série unikátních exhibičních vystoupení v jízdě na skateboardu, bmx a horském kole s názvem Freestyle Volný tour 2004. Fanoušci uvidí přehlídku výkonů špičkových sportovců Petr Löwyho, Libora Maryšky a Petra Nečase od května do září v 15 skateparcích po celé republice.

Druhou akcí je červnový štafetový závod 6členných družstev v extrémních sportech Extrem Cup 2004 na Malé Skále v Českém Ráji ( www.volny.cz/lowy a www.volny.cz/extremcup ).

Letos poprvé se Volný spojil také s tradičními atletickými soutěžemi Pohárem rozhlasu s Českou spořitelnou a Corny Středoškolským atletickým pohárem. Sportovní soutěže pořádá Český atletický svaz pro družstva žáků 2. stupně základních škol a středních škol z celé republiky. Navíc v rámci Poháru rozhlasu Volný vyhlásil soutěž o Pohár za nejlepší individuální výkony dosažené v krajských kolech ( www.volny.cz/poharrozhlasu a www.volny.cz/ssap).

Na akce jsou zváni všichni příznivci sportu a služeb Volný !

Czech On Line

Článek ze dne 31. května 2004 - pondělí