logo itpoint.cz

Volný vylepšil e-mail

Volný rozšířil e-mailové schránky svých uživatelů o nový nástroj, tzv. aliasy. Na freemailu Volný mail je nyní možné vytvořit k jedné e-mailové schránce dalších 5 adres. K dispozici je 8 různých domén: @volna.cz, @firemni.cz, @soukroma.cz, @voleji.cz, @ufoni.cz, @machr.cz, @mizera.cz, @napismi.cz

Volný rozšířil e-mailové schránky svých uživatelů o nový nástroj, tzv. aliasy. Na freemailu Volný mail je nyní možné vytvořit k jedné e-mailové schránce dalších 5 adres. K dispozici je 8 různých domén: @volna.cz, @firemni.cz, @soukroma.cz, @voleji.cz, @ufoni.cz, @machr.cz, @mizera.cz, @napismi.cz.
Nový nástroj, nazvaný jednoduše aliasy, umožňuje každému uživateli e-mailové schránky zvolit si ke své současné e-mailové adrese jméno@volny.cz ještě další e-mailové adresy. Do jedné schránky je směrováno maximálně 5 dalších adres s využitím jakékoli z 8 různých domén. Pro přihlášení na webové rozhraní schránky nebo pro stahování pošty do poštovního programu se používá i nadále původní uživatelské jméno a heslo. Aliasy se nastavují v menu Nástroje / Aliasy přímo na webovém rozhraní e-mailové schránky (mail.volny.cz).
Po virtuální úschovně přidané k e-mailu na konci června je toto další funkce, která rozšiřuje využití mailboxu a zvyšuje komfort e-mailových služeb Volný.
Volný poskytuje e-mailové služby od roku 1999, kdy jako první poskytovatel v ČR zpřístupnil internet zdarma. E-mailovou schránku Volný mail v současnosti využívá přes 300.000 uživatelů.

Článek ze dne 16. července 2004 - pátek