logo itpoint.cz

Volný začíná přenášet vlastní televizní zpravodajství ZTV na internetu

Tento projekt by měl divákům přinést nejen přehled nejdůležitějších událostí ve vybraných oblastech, ale zároveň je pobavit svou originální formou. Denní zpravodajství bude ZTV bude přinášet v 5 - 10-ti minutových video streamingových přenosech na třech kanálech - Zpravodajství, Sport a Bulvár.

Společnost Czech On Line, a.s., přední poskytovatel internetových služeb pod značkou Volný, zahájila v pondělí 26. ledna 2004 vysílání internetové zpravodajské televize ZTV. Denní zpravodajství bude ZTV bude přinášet v 5 - 10-ti minutových video streamingových přenosech na třech kanálech - Zpravodajství, Sport a Bulvár.

"ZTV je unikátní projekt, který má divákům přinést nejen přehled nejdůležitějších událostí ve vybraných oblastech, ale zároveň je pobavit svou originální formou," uvedl Charles Peake, generální ředitel Czech On Line (Volný). "ZTV je ideální pro všechny, kteří na internetu hledají něco nového než klasické psané zprávy."

 Ztv.cz V pilotní fázi projektu, která potrvá 2 týdny, bude obsah tří televizních kanálů (Zpravodajství, Sport, Bulvár) aktualizován jednou denně. Na rozdíl od klasického zpravodajství budou moderátoři uvádět zprávy uvolněnou, familiérní formou a nebudou chybět ani nečekané zvraty a překvapení. Další pokračování projektu se bude odvíjet podle zájmu a ohlasu diváků.

ZTV bude dostupná ve vysoké kvalitě na portále www.volny.cz nebo www.ztv.cz v přehrávačích Real System 8 a Windows Media Video 8.

Internetová televize ZTV je dalším v řadě projektů, kterými se Volný profiluje jako mediální portál propojující nejrůznější typy médií (internetu, hlasu, dat, videa a sms) a poskytovatel kvalitních internetových služeb na vysoké technické úrovni.

Czech On Line

Článek ze dne 27. ledna 2004 - úterý