logo itpoint.cz

Výhody Telekonta objevilo už 70 000 zákazníků

Volací karta Telekonto se zřizuje k vybranému telefonnímu číslu stanice. Platba probíhá prostřednictvím účtu k této telefonní stanici. Karty jsou chráněny změnitelným PIN kódem a jsou dostupné v několika variantách s limitem 100, 300, 500, 1 000 a 5 000 minut měsíčně. Telekonto je ideální pro externí a krátkodobé pracovníky.

Již 70 000 karet Telekonto vydal Český Telecom. Kromě domácností a menších firem využívá výhod karet Telekonto také řada velkých společností. Patří mezi ně například Alcatel Czech s.r.o., A.S.A., Robert Bosch, LogicaCMG, nebo Sodexho Pass Česká Republika, a.s.

Telekonto umožňuje zaměstnancům pracovat z domova či na cestách na náklady firmy. Mohou volat z pevných linek včetně telefonních automatů nebo se z domácího či jiného telefonu připojit přes modem k internetu na účet firmy. Lze ji využít rovněž pro volání na služebních a obchodních cestách v ČR i v zahraničí bez rizika hotelových příplatků, potřeby mincí v cizí měně nebo nutnosti používat jiné telefonní karty či dražší mobilní telefon.

Telekonto je ideální pro externí a krátkodobé pracovníky. Odpadá tak nutnost pořizování dalších firemních mobilních telefonů. Náklady na telefonní hovory lze snadno kontrolovat a jsou vždy účtovány přímo firmě.

Volací karta Telekonto se zřizuje k vybranému telefonnímu číslu stanice. Platba probíhá prostřednictvím účtu k této telefonní stanici. Karty jsou chráněny změnitelným PIN kódem a jsou dostupné v několika variantách s limitem 100, 300, 500, 1 000 a 5 000 minut měsíčně.

Volání s kartou Telekonto spočívá ve spojení přes bezplatnou telefonní linku pomocí čísla karty, PIN kódu a účastnického čísla, na které chcete spojit. Lze volat z jakéhokoli soukromého telefonu nebo veřejného telefonního automatu v rámci České republiky i do zahraničí. Z vybraných zahraničních destinací umožňuje také spojení zpět do České republiky, případně do dalších zemí. Cena vždy odpovídá plánu stanice, ke které je zřízena.

Příklad volání v České republice :

  1. Zvolíte bezplatné přístupové číslo 822 112 233
  2. Zadáte číslo Vaší karty a stisknete #
  3. Zadáte PIN Vaší karty a stisknete #
  4. Zvolíte telefonní číslo, které chcete volat a stisknete #

Karta Telekonto je jen jednou z možných variant jak řešit Domácí kancelář a umožnit vzdálený přístup do firmy, který je alternativou standardnímu pracovnímu prostředí. Český Telecom nabízí také řadu dalších moderních a úsporných způsobů, například TeamNet, Zelenou linku , IP VPN Dial a Ethernet. Možná je samozřejmě také jejich vzájemná kombinace.

Český Telecom

Článek ze dne 12. března 2004 - pátek