logo itpoint.cz

Vyhrajte Internet Expres na 1 rok zdarma

Internet Expres na rok zdarma a další ceny od Českého Telecomu můžete získat v rámci tipovací soutěže, která je uspořádána při příležitosti 28. letních olympijských her v Aténách. Cílem soutěže je v období od 5.8. do 14.8. 2004 uhodnout, který český reprezentant získá zlatou, stříbrnou a bronzovou medaili na letošních letních olympijských hrách. Soutěžící musí zadat správně všechny tři medailové pozice.

Internet Expres na rok zdarma a další ceny od Českého Telecomu můžete získat v rámci tipovací soutěže, která je uspořádána při příležitosti 28. letních olympijských her v Aténách.

Cílem soutěže je v období od 5.8. do 14.8. 2004 uhodnout, který český reprezentant získá zlatou, stříbrnou a bronzovou medaili na letošních letních olympijských hrách. Soutěžící musí zadat správně všechny tři medailové pozice.

Výsledky budou po skončení soutěže zveřejněny na www.telecom.cz/soutez a výherci budou kontaktováni na zadanou e-mailovou adresu.

Tipovací soutěž Olympijské hry Atény 2004 - pravidla soutěže

Soutěž probíhá od 7.8. do 14.8. 2004 na internetových stránkách www.telecom.cz/soutez. Soutěž je tipovací, každý účastník tipuje jednoho z našich reprezentantů, který se podle jeho vlastního názoru umístí na prvním, druhém a třetím místě v jakémkoliv olympijském závodě. Pokud se účastník domnívá, že například stříbrnou medaili nezíská nikdo z české výpravy, vybere položku "žádný český reprezentant" apod.

Ze správně tipujících návštěvníků se vylosují tři výherci, kteří obdrží hodnotné ceny od Českého Telecomu.

Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele a zaměstnanci společnosti technicky realizující průběh a vyhodnocení soutěže. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla. Pravidla, jakož i jejich případné změny či oznámení k soutěžím jsou zveřejněna na internetových stránkách soutěže. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodovat s konečnou platností dle vlastního uvážení. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.

Ceny jsou následující

  1. místo - Internet Expres 1024/256 na rok zdarma + olympijská mikina Českého Telecomu
  2. místo - Internet Expres 512/128 na rok zdarma + olympijská mikina Českého Telecomu
  3. místo - Internet Expres 256/64 na rok zdarma + olympijská mikina Českého Telecomu

Uzávěrka soutěže je 14.8. 2003 v 11:00 hodin. Výsledky soutěže budou zveřejněny na www.telecom.cz/soutez a výherci kontaktováni na zadanou e-mailovou adresu nejpozději do 7.9. 2004.

Český Telecom

Článek ze dne 11. srpna 2004 - středa

Konference SCADA SECURITY 2019