logo itpoint.cz

Z Řecka za 6 Kč - volání z olympiády je nejlevnější s kartou X

Olympijská akce volání z Řecka s Kartou X za 6 Kč za minutu platí od 1. července do 31. srpna 2004. Za velmi příznivé ceny mohou zákazníci Českého Telecomu volat ze 33 zemí světa celoročně. Například z Rakouska, Německa, ale také z Austrálie nebo Itálie stojí minuta hovoru standardně jen 8,40 Kč.

Za 6 Kč za minutu budou z letního Řecka volat domů zákazníci Českého Telecomu pomocí Karty X. Mohou se tak snadno v průběhu celých prázdnin podělit o zážitky z dovolené nebo Olympiády se svými známými a rodinou.

Olympijská akce volání z Řecka s Kartou X za 6 Kč za minutu platí od 1. července do 31. srpna 2004. Za velmi příznivé ceny mohou zákazníci Českého Telecomu volat ze 33 zemí světa celoročně. Například z Rakouska, Německa, ale také z Austrálie nebo Itálie stojí minuta hovoru standardně jen 8,40 Kč. Volání z ciziny prostřednictvím Karty X je tak výrazně výhodnější, než z mobilního telefonu.

Karta X je předplacená telefonní karta, se kterou se jednoduše a levně dovoláte z jakéhokoli telefonu ze zahraničí, do zahraničí i v rámci České republiky (přehled přístupových čísel a cen volání do ČR je k dispozici zde). Systém provede zákazníka celým voláním v českém, anglickém, německém či francouzském jazyce, odpadá tím starost s cizojazyčným operátorem.

Volat lze z libovolného soukromého telefonu nebo veřejného telefonního automatu. Zjistit, kolik takový hovor bude stát, mohou zákazníci snadno prostřednictvím interaktivního ceníku na webových stránkách Českého Telecomu.

Český Telecom

Článek ze dne 2. července 2004 - pátek