logo itpoint.cz

Zájem o e-podpis předčil očekávání, semináře budou pokračovat

25. října 2004 uspořádalo Ministerstvo informatiky další pracovní seminář, tentokrát na téma novely zákona o elektronickém podpisu a provozu elektronických podatelen. Seminář proběhl za účasti necelé stovky posluchačů. Nejpočetnější skupinu účastníků tvořili informatici a manažeři státní správy, kterým byl seminář zvláště věnován, dále pak novináři, experti z poradenských firem a dodavatelé IS/IT.

25. října 2004 uspořádalo Ministerstvo informatiky další pracovní seminář, tentokrát na téma novely zákona o elektronickém podpisu a provozu elektronických podatelen.

Dvouhodinový úvodní blok přednášek a dotazů zaměřených zejména na právní úpravu a praktické využití elektronické značky a provoz elektronických podatelen zahájil ministr Mlynář. Ve svém příspěvku zdůraznil úlohu nových právních institutů zákona pro rozvoj elektronických služeb státní správy.

V následné diskusi, která trvala necelou hodinu, se posluchači zajímali především o možnosti aplikace elektronické značky ve vlastních informačních systémech a možnosti využívání tohoto nástroje při elektronické fakturaci a v mezinárodním styku.

Seminář proběhl za účasti necelé stovky posluchačů. Nejpočetnější skupinu účastníků tvořili informatici a manažeři státní správy, kterým byl seminář zvláště věnován, dále pak novináři, experti z poradenských firem a dodavatelé IS/IT.

Vzhledem k jednoznačně kladné odezvě účastníků a vysokému zájmu o seminář, který převýšil kapacitu přednáškového sálu, bude Ministerstvo informatiky pořádat koncem listopadu jeho další pokračování.

MI ČR

Článek ze dne 27. října 2004 - středa

páska pro dokonalé utěsnění spár. Vodotěsná, vzduchotěsná, izolační.
SEO, SEM, digital marketing, Node.js webové aplikace.
Nejnižší celkové náklady na svícení. Bezúdržbový provoz!