logo itpoint.cz

Zimní sezóna na Eurotel Live

Eurotel obohacuje svou nabídku informačních a obsahových služeb na wapovém a internetovém portálu Eurotel Live! aktuálním podrobným zimním zpravodajstvím. Služba umožňuje rychlé a přehledné získávání užitečných informací z českých hor prostřednictvím WAP, SMS nebo MMS.

Společnost Eurotel Praha s.r.o. obohatila nabídku informačních a obsahových služeb na wapovém a internetovém portálu Eurotel Live! aktuálním podrobným zimním zpravodajstvím. Služba umožňuje rychlé a přehledné získávání užitečných informací z českých hor prostřednictvím WAP, SMS nebo MMS.

"Součástí wapového a internetového portálu Eurotel Live! jsou nyní všechny důležité informace, které zákazníci mohou potřebovat při svých cestách do horských středisek na území České republiky," uvedla Diana Dobálová, tisková mluvčí Eurotelu.

V kategorii HLEDAT, v sekci Zima, se zákazník dozví, jaké jsou lyžařské podmínky včetně výšky a kvality sněhu, přehled upravených tratí a otevírací dobu vleků. U jednotlivých středisek najde možnosti sportovního vyžití, přehled půjčoven sportovního vybavení, ski servisů, ski škol, kontakt na informace, horskou službu a místní zdravotní středisko. Součástí je i předpověď počasí pro danou oblast. Přes WAP či MMS zákazník může obdržet i obrázek z on-line kamer umístěných v horských střediscích. Momentálně je těchto kamer k dispozici přes 50.

Prostřednictvím WAPu nebo SMS zprávy mohou řidiči získat aktuální informace o dopravní situaci - sjízdnost silnic, uzavírky, objížďky. Tyto aktuální informace pro Eurotel Live! jsou dodávány asistenční službou ABA. Pokud zákazníci vyjíždějí z Prahy, ocení možnost objednat si aktuální MMS zpravodajství z 50 pražských dopravních uzlů. V kategorii HLEDAT, v sekci Jízdní řády, také najdou při cestách za zimními sporty vlakem nebo autobusem jízdní řády, včetně MHD v konkrétních městech.

Eurotel také připravil speciální edici log a MMS obrázků se zimní tématikou (kategorie STÁHNOUT). Nejnovější JAVA hra Amaio Snowboard 2 umožňuje vyzkoušet si v mobilu 5 virtuálních lyžařských tratí (kategorie HRY). Zákazníci mohou využít i speciální zimní chat "Snowmani" (kategorie CHAT).

Objednat mobilní služby lze přímo z mobilního telefonu jednoduše přes WAP, web - www.eurotel-live.cz nebo pomocí klíčových slov odeslaných prostřednictvím SMS zprávy.

Eurotel

Článek ze dne 23. listopadu 2004 - úterý

Acronis True Image 2019