logo itpoint.cz

Změny DPH sníží telefonní účty u Oskara už za duben

Majitelé tarifních plánů u Oskara však budou moci využít nižší sazby DPH již v dubnu. Na fakturách, které zákazníci obdrží v květnu, budou mít telekomunikační služby za duben zdaněny novou sazbou 19 %. Přestože nižší sazba DPH platí až od prvního května, pocítí Oskarovi tarifní zákazníci úsporu již za dubnové služby !

Od prvního května 2004 budou všechny Oskarovy služby automaticky zdaněny sníženou sazbou 19 %. Změna vychází ze schválené úpravy Zákona o DPH, podle které se snížení daně z přidané hodnoty z 22 na 19 procent dotkne také telekomunikačních služeb.

Majitelé tarifních plánů u Oskara však budou moci využít nižší sazby DPH již v dubnu. Na fakturách, které zákazníci obdrží v květnu, budou mít telekomunikační služby za duben zdaněny novou sazbou 19 %. "Přestože nižší sazba DPH platí až od prvního května, pocítí naši tarifní zákazníci úsporu již za dubnové služby," vysvětluje Petr Šindler, tiskový mluvčí Oskara.

Od prvního května budou sníženou sazbou účtovány také všechny hovory, textové zprávy a další služby majitelů Oskaret. Částky pro dobíjení předplacených Oskaret se od 1. května nemění a v platnosti zůstávají dobíjecí kupóny v nominálních hodnotách 500 a 1200 korun.

V bankomatech anebo přes mobilní telefon lze navíc dobíjet hodnotami 250 a 2400 korun. "Díky snížené sazbě DPH tak od května dostanou majitelé Oskaret o tři procenta více volání, SMS a nebo jakýchkoliv jiných služeb," doplňuje Petr Šindler, tiskový mluvčí Oskara.

Oskar

Článek ze dne 27. dubna 2004 - úterý

Acronis True Image 2019