logo itpoint.cz

Změny na postech jednatelů Eurotelu

Český Telecom, ve středu odvolal z funkcí jednatele Eurotelu generálního ředitele pana Terrence Valeskiho a výkonného ředitele právní divize pana Luboše Borika. Novými jednateli byli následně jmenováni pánové Michal Heřman, výkonný ředitel pro transformaci Českého Telecomu a Martin Bek, výkonný ředitel pro kontroling a účetnictví Českého Telecomu.

Český Telecom a.s., ve středu odvolal z funkcí jednatele Eurotelu generálního ředitele pana Terrence Valeskiho a výkonného ředitele právní divize pana Luboše Borika. Novými jednateli byli následně jmenováni pánové Michal Heřman, výkonný ředitel pro transformaci Českého Telecomu a Martin Bek, výkonný ředitel pro kontroling a účetnictví Českého Telecomu. Terrence Valeski a Luboš Bórik nadále zastávají své manažerské pozice v Eurotelu.

O změnách ve společnosti Eurotel rozhodlo představenstvo Českého Telecomu coby jediný společník v působnosti valné hromady na základě předchozího souhlasu dozorčí rady Českého Telecomu.

"Toto opatření jsme učinili proto, abychom posílili roli jediného vlastníka Eurotelu," uvedl Gabriel Berdár, předseda představenstva a generální ředitel Českého Telecomu. "Jediným cílem celé skupiny je co nejzajímavější a ucelebá nabídka produktů a služeb zákazníkovi."

Prvořadým úkolem vedení skupiny Českého Telecomu nyní bude zajištění kontroly nad finančními toky a hospodařením Eurotelu při zachování kontinuity fungování mateřské i dceřiné společnosti, efektivní spolupráce na synergických projektech a především zvyšování hodnoty pro akcionáře.

Český Telecom

Článek ze dne 30. dubna 2004 - pátek

Acronis True Image 2020 - 300x350