logo itpoint.cz

Změny ve struktuře vedení Contactelu

Realizované změny jsou vnitřní záležitostí firmy a v žádném případě neznamenají změnu cesty, jíž se společnost ubírá. Contactel zůstává i nadále otevřený vůči komunikaci a bude poskytovat veřejnosti informace, avšak zejména kvalitní produkty a služby za příznivé ceny ...

Contactel, vedoucí poskytovatel telekomunikačních služeb a řešení, tímto oznamuje změny ve struktuře vedení společnosti.

Vedení Contactelu se rozhodlo zrušit pozici Business Services Director, kterou zastával Bohumil Mazač. Za všechny záležitosti spojené s prodejem produktů a služeb společnosti Contactel je odpovědný Martin Ludvík, Sales and Distribution Director.

Contactel rovněž oznamuje, že Pavel Rusý, nově zastávající funkci Corporate Secretary, bude odpovědný i za public relations a komunikaci společnosti Contactel.

Contactel by rád zdůraznil, že uvedené změny jsou pouze vnitřní záležitostí firmy a v žádném případě neznamenají změnu cesty, jíž se společnost ubírá. Contactel zůstává i nadále otevřený vůči komunikaci a bude poskytovat veřejnosti informace, avšak zejména kvalitní produkty a služby za příznivé ceny.

Contactel

Článek ze dne 29. ledna 2004 - čtvrtek