logo itpoint.cz

100 nových filmů na StarZone.cz

100 nových filmů z celosvětové produkce připravil pro své uživatele vysokorychlostních služeb pod značkou Internet Expres Český Telecom. Všechny filmy jsou již v současné době převedeny do digitální podoby a od června 2005 se budou postupně uvolňovat na unikátní zábavní portál telekomunikačního operátora. Měsíčně zákazníci vyšlou na tomto unikátním zábavním portále okolo 1 500 000 požadavků, které jsou úspěšně zpracovány. Denní průměr se pohybuje okolo 50 000 požadavků.

100 nových filmů z celosvětové produkce připravil pro své uživatele vysokorychlostních služeb pod značkou Internet Expres Český Telecom. Všechny filmy jsou již v současné době převedeny do digitální podoby a od června 2005 se budou postupně uvolňovat na unikátní zábavní portál telekomunikačního operátora.

Simon Burckhard, výkonný ředitel pro marketing Českého Telecomu říká : "Jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme opět nabídnout další obsah pro stále žádanější vysokorychlostní internetové služby, které zaznamenali v České republice za poslední rok téměř 600% nárůst," a dodává, "věřím, že zákazníci jistě ocení možnost shlédnout v pohodlí svého domova například takové tituly skvělých černých komedií jako je Goodbye Lenin, Wasabi, Honba za diamanty, Blanche – královna zbojníků, dále z oblasti hororů například Underworld či psychodrama Pavouk nebo známý válečný film Ponorka a mnoho dalších."

Z interních statistik vyplývá, že nejvíce je portál navštěvován ve všedních dnech, kdy jsou nejfrekventovanějšími dny středa a pátek. Provoz na StarZone.cz začíná narůstat již kolem páté hodiny ranní a kulminuje kolem devatenácté hodiny večerní. Celkový počet stálých uživatelů se pohybuje kolem 10 000. Měsíčně zákazníci vyšlou na tomto unikátním zábavním portále okolo 1 500 000 požadavků, které jsou úspěšně zpracovány. Denní průměr se pohybuje okolo 50 000 požadavků.

Od listopadu 2004 mají všichni zákazníci vysokorychlostních služeb Českého Telecomu jako benefit zdarma shlédnutí prvních dvou filmů měsíčně standardně bez započítání objemu přenesených dat.

Více na www.starzone.cz a www.starzone.cz/music

Český Telecom

Článek ze dne 1. června 2005 - středa