logo itpoint.cz

Active 24 CZ nabízí v březnu registraci dvou domén zdarma

Březen je měsíc internetu. Společnost Active 24 nabízí při této příležitosti svým zákazníkům ojedinělou nabídku - registraci druhé domény zdarma. Při každé objednávce webhostingového prostoru - ať už společně s doménou nebo bez ní - získá zákazník další doménu .COM, .NET, .ORG, .INFO nebo .BIZ zdarma. Registrace druhé domény zdarma je nabízena v rámci všech webhostingových modelů služby Servery.cz při nejméně ročním předplatném. Akce je omezena od 1. do 31. března 2005.

Společnost Active 24 CZ představuje speciální akci pro měsíc březen, v rámci které zákazníci získávají dvě domény zdarma při objednávce služeb Servery.cz.

Březen je měsíc internetu. Společnost Active 24 nabízí při této příležitosti svým zákazníkům ojedinělou nabídku - registraci druhé domény zdarma. Při každé objednávce webhostingového prostoru - ať už společně s doménou nebo bez ní - získá zákazník další doménu .COM, .NET, .ORG, .INFO nebo .BIZ zdarma.

K vybraným webhostingovým modelům nabízí Active 24 již pátým rokem registraci zvolené domény zdarma. U těchto modelů získá tedy zákazník v měsíci březnu registraci hned dvou domén zdarma !

Objednává-li si tedy zákazník například doménu www.interiery-novak.cz a pro ní webhostingový prostor, může si k ní zdarma objednat ještě registraci domény www.interiers-novak.com nebo www.interiery-novak.info.

Druhé doménové jméno je možné použít jako marketingový nástroj (zvolené domény jsou vhodné například pro komunikaci se zahraničními partnery) nebo poslouží jako netradiční dárek. Druhá objednávaná, a bezplatná, doména nemá žádná omezení vztahující se k samotné objednávce. Zákazník tedy může objednat doménu s naprosto odlišným názvem.

Registrace druhé domény zdarma je nabízena v rámci všech webhostingových modelů služby Servery.cz při nejméně ročním předplatném. Akce je omezena od 1. do 31. března 2005.

Active 24 CZ

Článek ze dne 2. března 2005 - středa