Společnost ACTIVE 24 CZ upozorňuje stávající i budoucí zákazníky na klamavé nabídky údajné předregistrace EU domény které"/> ACTIVE 24 odmítá klamavé předregistrace EU domén
logo itpoint.cz

ACTIVE 24 odmítá klamavé předregistrace EU domén

Společnost ACTIVE 24 CZ upozorňuje stávající i budoucí zákazníky na klamavé nabídky údajné předregistrace EU domény, které se v poslední době objevují na českém trhu !

Společnost ACTIVE 24 CZ upozorňuje stávající i budoucí zákazníky na klamavé nabídky údajné předregistrace EU domény, které se v poslední době objevují na českém trhu.

V posledních týdnech se na českém trhu registrací domén objevila nabídka údajné "předregistrace EU domény". Jak výslovně upozorňuje výhradní pověřený správce EU domény, organizace EURID na své stránce WWW.EURID.EU, žádná předregistrace EU domény v současné době není možná a proto jsou dle názoru ACTIVE 24 podobné nabídky vysoce klamavé a zájemce o EU domény vědomě uvádějí v omyl. Nikdo nemůže nyní provádět žádnou formu registrací ani údajných předregistrací EU domén.

Společnost ACTIVE 24 je s 39.000 CZ doménami největším registrátorem domén v České republice s významným postavením na celoevropském trhu. Díky svému postavení společnost zajistí včas všem svým i budoucím zákazníkům možnost získání EU domén.

Společnost ACTIVE 24 již nyní deklaruje, že každý její zákazník s doménou spravovanou právě u ACTIVE 24 CZ získá navíc EU doménu s výraznou slevou, případně získá EU doménu zcela zdarma, pokud k doméně objedná i webhostingové služby u ACTIVE 24.

O možnosti registrace EU domény budeme informovat jak přímo jednotlivé zákazníky, tak je zveřejníme i na našich internetových stránkách http://EU.DOMENY.CZ.

ACTIVE 24 CZ

Článek ze dne 6. května 2005 - pátek