logo itpoint.cz

Active 24oznamuje zahájení akvizičního procesu s CP Online

Active 24 - jeden z předních poskytovatelů internetových služeb na celoevropském trhu si tak upevňuje svou pozici vedoucího poskytovatele webových služeb. Společnost Active 24 CZ přebírá veškeré aktivity společnosti Internet Club. Pracovníci společnosti Internet Club se stávají součástí profesionálního týmu Active 24 CZ.

Active 24 - jeden z předních poskytovatelů internetových služeb na celoevropském trhu - oznamuje akvizici společnosti Internet Club s.r.o. a zahájení procesu převzetí CP Online a.s., divize internetových služeb a řešení společnosti Computer Press Media a.s.

Společnost Internet Club působí na českém trhu od roku 1998. Poskytuje služby webhostingu a vývoje internetových aplikací a zaměřuje se zejména na segment malých a středních firem, ačkoliv ke klientům společnosti Internet Club patří také např. Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s. (dříve Všeobecná stavební spořitelna Komerční banky, a.s). Klientská základna společnosti i zkušenosti a know-how zaměstnanců přesně odpovídají strategii Active 24.

Roman Dušek, zakladatel společnosti Internet Club, s.r.o., k akvizici dodává: "Všichni jsme výsledkem jednání velmi potěšeni. Začlenění do Active 24 přináší mnoho pozitivního pro zákazníky společnosti Internet Club. Na druhou stranu akvizicí posílí i samotná společnost Active 24."

Společnost Active 24 CZ přebírá veškeré aktivity společnosti Internet Club. Pracovníci společnosti Internet Club se stávají součástí profesionálního týmu Active 24 CZ. Akvizice navíc přináší stávajícím zákazníkům společnosti Internet Club možnost využívat širokou nabídku produktů a služeb Active 24 CZ a technologické zázemí koncernu Active 24 ASA. Obě strany se dohodly na tom, že finanční podmínky akvizice nebudou zveřejněny.

Active 24

Článek ze dne 31. března 2005 - čtvrtek