logo itpoint.cz

ACULAB - Next Generation Technology

Obchodní seminář pro partnery, kteří mají zájem o pokročilé komunikační technologie a jejich využití u svých zákazníků. Seminář se koná dne 17.5. 2005 v hotelu Corinthia Towers Hotel, Kongresová 1, Praha 4, od 09.00 hod., akce je ZDARMA. Semináře se zúčastní tým složený ze členů vrcholového managementu a technických inženýrů Aculabu, kteří přednesou své příspěvky ve věhlasném interaktivním stylu. Pořadatelem semináře je Dial Group, sesterská společnost ISC Communications a.s.

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na seminář Aculab. Next Generation Technology Advancing business with the Aculab/Dial Group partnership and products Aculab a Dial Group společně pořádají seminář zaměřený na pokročilou technologii Aculab, možnosti jejího využití ve Vašich telekomunikačních projektech a vyplývající výhody. Pořadatelem semináře je Dial Group, sesterská společnost ISC Communications a.s.

Seminář bude dále pojednávat o výhodách našeho partnerství pro společnosti ze střední a východní Evropy. Tento seminář se zabývá nejenom produkty Aculab a na nich založených aplikacích, ale také směry vývoje a připravovanými novinkami.

Představíme Vám reálné příklady úspěšné implementace technologie Aculab v našem regionu. Budeme dále blíže hovořit o produktových řadách Prosody, Prosody S, Prosody X, z hlediska protokolů o IP (H.323, SIP) a SS7.

Semináře se zúčastní tým složený ze členů vrcholového managementu a technických inženýrů Aculabu, kteří přednesou své příspěvky ve věhlasném interaktivním stylu.

Seminář je určen všem partnerům, kteří mají zájem o telekomunikační řešení typu IVR, VoIP, kontaktní centra, konference, technologie řeči (ASR/TTS), konverze protokolů (IP/SS7/ISDN/CAS), nahrávaní hovorů, billing (prepaid platformy, interconnect billing), přenositelnost čísla a další.

 www.aculab.com ACULAB je britská společnost, světový leader v otevřených technologiích pro počítačovou telefonii. Pro vytváření řešení na hardware Aculab je určen generátor aplikací DAVOS české společnosti CTI Software - efektivní nástroj pro vytváření širokého portfolia aplikací pro operátory i enterprise segment dle výše zmíněného výčtu. Budou představeny vybrané projekty z řady úspěšných instalací v celosvětovém měřítku.

DAVOS na bázi technologie Aculab nabízí široké možnosti z hlediska vytváření, modifikací a škálovatelnosti řešení - zákazníci mají možnost díky implementaci jedinečného grafického generátoru aplikací vytvářet nová a modifikovat stávající řešení.

Přednášky jsou prezentovány v anglickém jazyce, určeno pro obchodníky, akce je ZDARMA !

Program

Registrovat On-Line se můžete ZDE nebo prostřednictvím e-mailu na sales@dialgroup.com, případně faxu na 251 109 952.

Těšíme se na setkání s Vámi v průběhu semináře.

Dial Group

Článek ze dne 13. května 2005 - pátek