logo itpoint.cz

Aliatel nabízí nové varianty přístupu k datovým a internetovým službám - xDSL

Cílem této akce je učinit tyto služby dostupnější zákazníkům z řad podnikatelů, živnostníků, malých a středních firem. Do konce února platí akční nabídka hlasových a internetových služeb za 589 Kč měsíčně. Aliatel nově nabízí datové a internetové služby i na technologiích xDSL, založených na tzv. zpřístupnění místní smyčky.

Aliatel rozšiřuje svoji nabídku přístupu k datovým a internetovým službám o nové varianty založené na technologii xDSL s cílem učinit tyto služby dostupnější zákazníkům z řad podnikatelů, živnostníků, malých a středních firem. Díky garantované kvalitě a technickým parametrům zaručujícím kvalitu a funkčnost nové technologie xDSL lze nabídnout větší flexibilitu zákaznických řešení a maximální měrou vyjít vstříc individuálním potřebám a přáním zákazníků.

Zkratka xDSL (Digital Subscriber Line) představuje souhrnné označení pro rodinu příbuzných technologií, určených pro nasazení na již existující metalické vedení (tzv. místní smyčku). Vytváří vysokorychlostní datový kanál, který lze využít například pro vysokorychlostní připojení k internetu nebo do virtuální privátní sítě.

Přístup k datovým a internetovým službám prostřednictvím xDSL technologie je možný prostřednictvím asymetrické (ADSL) a také symetrické (SHDSL) varianty DSL technologie. Nové varianty přístupů na bázi xDSL technologie se liší zejména zvýšenou maximální i garantovanou přenosovou rychlostí, lepším stupněm agregace provozu a také garancí kvality. Díky těmto vlastnostem tato technologie uspokojí zákazníky, kladoucími důraz jak na cenové podmínky, tak nároky na kvalitu služeb.

Pro zákazníky je navíc do konce února 2005 připravena akční nabídka zvýhodněných cen za pevné vysokorychlostní připojení k síti internet Speedline DSL. Navíc společně s veřejnou telefonní službou Business Call Smart nabízíme zákazníkům Speedline DSL cenové zvýhodnění závislé na celkovém objemu jejich telefonního provozu. Zákazník tak může získat komplexní řešení potřeb internetové a hlasové komunikace s výhodou nízkých sazeb za místní, dálkové a mezinárodní volání za cenu již od 589 Kč měsíčně s aktivací za 1 Kč včetně bonusu 10GB přenesených dat nad limit.

Aliatel

Článek ze dne 18. ledna 2005 - úterý