logo itpoint.cz

ATEUS-ENTRYCOM - vstupní telekomunikační zařízení pro firmy a organizace

ATEUS-ENTRYCOM slouží pro ovládání vstupu do objektů, kontrolu pohybu osob a komunikaci. Díky připojení k libovolné pobočkové telefonní ústředně lze pohodlně přijímat návštěvy prostřednictvím telefonu přímo od pracovního stolu. Instalace zařízení je jednoduchá a rychlá a náklady na údržbu jsou minimální.

Dveřní komunikátor ATEUS-ENTRYCOM představuje špičkové řešení ovládání vstupu do objektů, které v sobě spojuje vynikající design, bezporuchovost i komfortní ovládání.

Společnost 2N TELEKOMUNIKACE a. s., český výrobce telekomunikační techniky, nabízí vysoce kvalitní dveřní komunikátor ATEUS-ENTRYCOM, který slouží pro ovládání vstupu do objektů, kontrolu pohybu osob a komunikaci. Díky připojení k libovolné pobočkové telefonní ústředně lze pohodlně přijímat návštěvy prostřednictvím telefonu přímo od pracovního stolu.

Instalace zařízení je jednoduchá a rychlá a náklady na údržbu jsou minimální. ATEUS-ENTRYCOM představuje ideální komunikační řešení pro úřady, kanceláře, firemní sídla, domy, hotely, ordinace a další typů objektů.

Technické vlastnosti a modulární konstrukce ATEUS–ENTRYCOM umožňují vybudovat řešení, které je pro každou firmu "ušité na míru" podle jejích požadavků.

 ATEUS–ENTRYCOM  Mezi hlavní možnosti patří :
  • tlačítka pro jednostiskovou volbu čísel linek z paměti - ATEUS–ENTRYCOM je možné rozšířit až do 50 tlačítek, po stisknutí tlačítka je vytočeno číslo pobočky z paměťové buňky, volaný může kdykoliv otevřít příchozímu dveře pokynem pro elektrický zámek
  • kódový zámek s číselnými nebo písmennými hesly Numerická klávesnice ATEUS–ENTRYCOM umožňuje otevřít dveře zadáním hesla, uživatelům je k dispozici až 10 hesel, která lze programově měnit
  • režimy Den/Noc a Příchod/Odchod Tyto funkce umožňují přesměrovat tlačítka komunikátoru, dočasně například na sekretářku nebo například po pracovní době na ostrahu objektu
  • numerická klávesnice pro přímou volbu čísla - lze využít až 54 pamětí zkrácených voleb kódového zámku
  • automatické vyzvednutí ATEUS–ENTRYCOM pracuje jako hlasitý telefon s automatickým vyzvednutím

ATEUS–ENTRYCOM má moderní a elegantní vzhled a garantuje vysokou odolnost proti vlivům prostředí, čímž se odlišuje od některých levnějších, málo odolných komunikátorů dostupných na trhu. Jeho velkou předností je mimořádně plochá konstrukce (hloubka jen 2,8 centimetru), díky níž může být instalován přímo na betonové panely, okrasné fasády (bez sekání) nebo lehké konstrukční příčky. Minimální hloubka jednotky pak zajišťuje plnou prostupnost profilu chodeb.

 

Mezi populární úpravy ATEUS-ENTRYCOM patří provedení Antivandal, které je vhodné pro objekty, kde je vyšší pravděpodobnost vandalského útoku. Speciální technické vlastnosti (utěsněné spoje, upevňovací šrouby) a použité materiály (nerezová ocel a 4 mm silný čirý polykarbonát) zvyšují odolnost komunikátoru proti narušení i proti úderům.

Pro případy, kdy je důležité znát nejen hlas příchozího, ale také vidět jeho vzhled a chování, je určena varianta ATEUS-ENTRYCOM s implementovanou kamerou.

2N Telekomunikace

Článek ze dne 14. dubna 2005 - čtvrtek