logo itpoint.cz

ATEUS NETSTAR uspěl na výstavě ve Francii

Společnost MPI, výhradní distributor 2N TELEKOMUNIKACE na francouzském trhu, předvedla s úspěchem koncem listopadu v Paříži žhavou novinku ATEUS NETSTAR !

Náš výhradní francouzský distributor, společnost MPI, se zúčastnil výstavy v Paříži - Salon des Maires et des Collectivities Locales 2005. Tato výstava byla věnována především představitelům veřejné správy všech francouzských regionů a konala se od 22. do 24. listopadu 2005.

Vystavováno bylo téměř vše od zemědělských strojů po telekomunikační zařízení. Právě telekomunikacím zde byla věnovaná jedna celá hala.

Společnost MPI na výstavě představila jako hlavní produkt ATEUS NETSTAR. Přestože MPI je distributorem všech produktů 2N (důraz je kladen především na GSM brány), vybrala si pro prezentaci právě ústřednu NETSTAR.

Z projeveného zájmu návštěvníků lze vyčíst, že to byla správná volba. ATEUS NETSTAR je díky své škálovatelnosti a široké nabídce všech moderních technologií velice vyhledávaným produktem i pro orgány veřejné správy.

Jelikož není značka ATEUS po pěti letech své existence na francouzském trhu neznámá, vyhrává NETSTAR u francouzských zákazníků nejen díky své kvalitě a nabízeným funkcím, ale také díky dobrému jménu 2N Telekomunikace.

První instalace ústředny ATEUS NETSTAR budou ve Francii instalovány během prvních měsíců roku 2006.

Článek ze dne 8. prosince 2005 - čtvrtek