logo itpoint.cz

Bezdrátová technologie WLAN pro mobilní telefony, VoIP a videotelefony

Společnost Marvell, přední technologická společnost, která se zabývá vývojem technologií pro širokopásmové komunikace a paměti, zavádí v těchto dnech na trh první hardware na světě, který přináší WLAN do mobilních telefonů, VoIP telefonů a dalších produktů spotřební elektroniky. Řešení 88W8385 společnosti Marvell umožňuje firmám, které vyrábí produkty spotřební elektroniky, snadnou implementaci technologie 802.11a/b/g WLAN do jejich výrobků.

Řešení Marvell umožňuje rychlou implementaci WLAN do hlavních zákaznických platforem, a to díky malému integrovanému obvodu umožňující zpracování signálu.

Společnost Marvell, přední technologická společnost, která se zabývá vývojem technologií pro širokopásmové komunikace a paměti, zavádí v těchto dnech na trh první hardware na světě, který přináší WLAN do mobilních telefonů, VoIP telefonů a dalších produktů spotřební elektroniky.

Marvell 88W8385 je prvním zařízením, které umožňuje kompletní implementaci technologií 802.11a/g/b WLAN do produktů spotřební elektroniky, díky vestavěnému CPU a paměti. Řešení 88W8385 společnosti Marvell umožňuje firmám, které vyrábí produkty spotřební elektroniky, snadnou implementaci technologie 802.11a/b/g WLAN do jejich výrobků.

Společnost Marvell představí řešení 88W8385 na výstavě CeBIT, v hale 21, na stánku B07. Potřeba integrace funkční WLAN do stále většího množství produktů spotřební elektroniky vyžaduje WLAN řešení, které je vysoce integrovatelné, má malý rozměr a nabízí kompletní a plně funkční WLAN protokol, nezávisle na hostitelském systému. Výkon stávajících WLAN řešení hodně závisí na hostitelských systémech.

I když toto řešení může být vhodné u hostitelských aplikací, které nabízí dostatečnou kapacitu a přenosovou rychlost, výrobky jako jsou bezdrátové telefony takové kapacity nemají. Kromě toho, i když dnes stávající platformy nabízí dostatečnou hostitelskou podporu, WLAN protokol bude využívat stále větší část výkonu zařízení, v důsledku integrovaných zabezpečovacích a servisních systémů. Proto je kompletní řešení nezávislé na hostitelské platformě upřednostňování, neboť zajišťuje přiměřený výkon a snižuje celkové předpokládané náklady na budoucí nutné aktualizace.

Nové řešení společnosti Marvell 88W8385 je prvním řešením na světě, které spojuje CPU a paměťový modul do jednoho integrovaného obvodu velikosti 9 x 9 mm, který lze snadno nainstalovat do jakéhokoli hostitelského systému. Výhodou tohoto řešení je úspora nákladů v důsledku eliminace dalších externích komponent, nezávislost na hostitelském systému a také možnost testování a optimalizace integrovaného obvodu ještě před jeho instalací do hostitelského přístroje. Tento čip lze instalovat do pestré palety výrobků spotřební elektroniky, včetně mobilních telefonů a videotelefonů Wi-Fi (VoWiFi). Řešení 88W8385 podporuje vysokorychlostní SDIO, SPI a další bezpečnostní rozhraní.

"Společnost Marvell se zaměřuje na potřebu spotřebitelů integrovat bezdrátové technologie do existujících platforem. Integrovaný obvod 88W8385 zvyšuje laťku implementace WLAN ještě výše, protože nabízíme nezávislý integrovaný," řekl Kishore Manghnani, generální ředitel divize širokopásmových domácích výrobků společnosti Marvell. "Jsme potěšeni, že přinášíme výrobcům a spotřebitelům toto řešení, které přináší bezdrátovou technologii do výrobků spotřební elektroniky."

Marvell

Článek ze dne 11. března 2005 - pátek