logo itpoint.cz

Bluetone Info - nová doplňková služba Českých radiokomunikací

České radiokomunikace v těchto dnech ve spolupráci s vydavatelstvím Computer Press zprovoznily doplňkovou službu Bluetone Info. Tato služba je připravena jako on-line aplikace, která uživatelům internetové sítě Bluetone umožní získávat od 60 Kč měsíčně nové informace z oblasti ekonomických, technologických a legislativních segmentů. 

České radiokomunikace v těchto dnech ve spolupráci s vydavatelstvím Computer Press zprovoznily doplňkovou službu Bluetone Info. Tato služba je připravena jako on-line aplikace, která uživatelům internetové sítě Bluetone umožní získávat od 60 Kč měsíčně nové informace z oblasti ekonomických, technologických a legislativních segmentů. Kromě toho mají zákazníci k dispozici archív časopisů vydavatelství Computer Press: Connect, Biz, Computer, Osobní finance a Mobility.

"Produkt Bluetone Info je součástí komplexní péče o zákazníka, která je a vždy bude naším cílem. Nyní jsme rozšířili portfolio doplňkových služeb o další aplikaci vhodnou pro domácnosti i podnikatele," řekl Ing. Jaromír Charvát, ředitel úseku telekomunikačních služeb. Dodal, že připravené služby Bluetone Info Home a Office pomohou uživatelům Bluetone Angel získat kompletní přehled v širokém spektru informací z různých oblastí. "Pomocí aktuálních znění publikací a legislativních norem se budou naši zákazníci snadněji orientovat na ekonomickém poli. Pro domácnosti pak nabízíme zajímavý obsah z oblasti nových technologií, mobilních komunikací a osobních financí," dodal ředitel Charvát s tím, že zárukou kvality služeb je i certifikát ISO 9001:2000, který nedávno ČRa obdržely.

Bluetone Info nyní nabízí tyto služby :

České radiokomunikace

Článek ze dne 27. ledna 2005 - čtvrtek