logo itpoint.cz

Bonusový program Bluetone Internet FREE

České radiokomunikace rozšiřují odměny, které můžete získat za využívání služby Bluetone Internet FREE. Připojte se k internetu prostřednictvím čísla 971117511, sbírejte body a získejte možnost využít nový katalog bonusových odměn. Promoakce pokračuje (zřízení služby zdarma) - využijte speciální promo nabídky zřízení služby zdarma u produktů Bluetone Voice Economy, Bluetone Angel, Bluetone DSL, Bluetone ADSL a ADSL Plus.

České radiokomunikace rozšiřují odměny, které můžete získat za využívání služby Bluetone Internet FREE. Připojte se k internetu prostřednictvím čísla 971 11 75 11, sbírejte body a získejte možnost využít nový katalog bonusových odměn.

Jak získáváte body ?

Podle počtu provolaných minut v rámci služby Bluetone Internet FREE. Za každých 15 minut ve špičce nebo 30 minut mimo špičku získáváte 1 bod. Body se sčítají i z kratších připojení.

Vyberte si bonus z katalogu služby Bluetone Internet FREE

Novinkou v katalogu jsou balíčky volných minut, SMS, MMS, dobíjení Twist kreditu, vouchery do kina a sady mobilních telefonů. Zůstávají i původní benefity, SMS zdarma a rozšíření e-mailové schránky. Balíčky si můžete objednat prostřednictvím formuláře. Volné jednotky minut, SMS a MMS lze využít do veškerých sítí v rámci České republiky.

K čerpání volných jednotek dojde až po vyčerpání standardních volných minut určených vašim tarifem. Vybrat si výrobek z bonusového systému Bluetone Internet FREE je velmi jednoduché - stačí se podívat na kompletní nabídku bonusů Máme pro vás připravenu stále se rozšiřující škálu odměn z různých oblastí: Mobilní komunikace, Volný čas.

Další podrobné informace k programu Bluetone Internet FREE naleznete ZDE.

Promoakce pokračuje (zřízení služby zdarma) - využijte speciální promo nabídky zřízení služby zdarma u produktů :

Při uzavření smlouvy v období od 1. 1. do 30. 6. 2005.

České radiokomunikace

Článek ze dne 18. ledna 2005 - úterý