logo itpoint.cz

Brain Systems má provozního ředitele

Do nově zřízené pozice provozního ředitele byl jmenován Marián Peťko. Brain Systems je přední softwarová společnost poskytující zákaznická řešení formou projektů pro střední a velké zákazníky v České republice i v zahraničí se specializací na podnikové portály, obchodní aplikace, CRM, reporting a specializované informační systémy.

Do nově zřízené pozice provozního ředitele byl jmenován Marián Peťko.

Ve funkci provozního ředitele je Marián Peťko zodpovědný za plánování a řízení vývoje softwaru. Do jeho pracovní náplně patří plánování výrobních kapacit, efektivní alokace výrobních zdrojů a zvyšování výkonnosti interních procesů. Zároveň má na starost oblast řízení lidských zdrojů, systém motivace, rozvoje a vzdělávání. Tím dochází k dokončení nové organizační struktury vedení společnosti, která má za cíl efektivně zvládnout dynamický růst firmy.

Marián Peťko vystudoval vysoké učení technické v Brně se specializací na technickou kybernetiku. V průběhu své dosavadní kariéry prošel řadou zajímavých pozic. Působil například v české pobočce belgické společnosti SOFT CELL CZECH REPUBLIC. Nejprve zde pracoval jako IT architekt a projektový manažer, později působil jako ředitel celé divize vývoje. Ve společnosti MORAVIA IT zastával pozici projektového manažera a řídil lokalizační a DTP projekty pro americké, evropské a japonské klienty.

"Ve své nové roli chci navázat na předchozí pracovní zkušenosti z úspěšného řízení velkých projektů v mezinárodním prostředí a pokračovat v přehledném řízení a hodnocení efektivnosti a výkonnosti provozních a administrativních složek společnosti Brain Systems s cílem úspěšně zvládnout dynamický růst firmy," uvedl ke svému jmenování Marián Peťko.

Vedle rodné češtiny a slovenštiny hovoří Marián Peťko také anglicky a italsky. Volný čas věnuje hlavně rodině. Mezi jeho koníčky patří cyklistika a vysokohorská turistika.

Brain Systems je přední softwarová společnost poskytující zákaznická řešení formou projektů pro střední a velké zákazníky v České republice i v zahraničí se specializací na podnikové portály, obchodní aplikace, CRM, reporting a specializované informační systémy. Technicky dokonale zvládnutá řešení připravená podle individuálních potřeb přinášejí podnikům strategickou výhodu. Řešení Brain Systems využívají např. společnosti GE Money, ING, Česká spořitelna, Česká pošta, Credit Suisse, Tiscali, Homecredit, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Minolta nebo Sodexho PASS v 7 zemích světa. Poradenská společnost Deloitte&Touche zařadila Brain Systems třikrát za sebou mezi padesát nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední Evropě. Společnost Brain Systems byla založena v roce 1995 a má sídlo v Brně a v Praze.

Brain Systems

Článek ze dne 12. května 2005 - čtvrtek