logo itpoint.cz

Buďte samostatní a získejte 20 % bonus na volání do všech sítí v ČR

Jste rádi nezávislí a rádi si děláte věci po svém ? Vašim rodičům to možná nemuselo vyhovovat, ale Oskar to ocení. Za vaši nezávislost se službou Po svém Vás odmění 20 % bonusem na hovory do všech sítí v České republice, podrobným elektronickým vyúčtováním a SIM Plus kartou zdarma.

Jste rádi nezávislí a rádi si děláte věci po svém ? Vašim rodičům to možná nemuselo vyhovovat, ale Oskar to ocení. Za vaši nezávislost se službou Po svém Vás odmění 20 % bonusem na hovory do všech sítí v České republice, podrobným elektronickým vyúčtováním a SIM Plus kartou zdarma.

Všichni nefiremní zákazníci, kteří si k tarifu 50, 150, nebo 300 Naplno pořídí novou Oskarovu službu Po svém, budou volat do všech sítí v České republice až o 20 % výhodněji

Cenu a počet všech svých jednotlivých hovorů si zároveň budou moci zdarma zkontrolovat v Podrobném elektronickém vyúčtování, které je umístěno v internetové Samoobsluze na www.oskar.cz. Díky tomu zákazníci neztratí dokonalý přehled o svém účtu. Aktuální informace o stavu zákaznického účtu umožní získat SIM Plus karta, která umožňuje bankovní služby a je ve službě Po svém také zdarma nabízena. Tu mimo jiné mohou zákazníci jednoduše používat i pro služby M-Platby a M-Banka.

"Oskar jako první sjednotil cenu za volání ve špičce a mimo špičku, cenu za volání do všech sítí v ČR a nyní jako první přichází s odměňováním zákazníků, kteří si ovládají svůj účet samostatně prostřednictvím Samoobsluhy," říká Marek Sláčík, marketingový ředitel Oskara pro získávání nových zákazníků.

Nová služba Po svém je zcela zdarma. Ti uživatelé, kteří mají zájem o všechny výhody této nabídky, tak dobrovolně volí používání hlasové, internetové nebo SMS Samoobsluhy k ovládání svého účtu. Zároveň za to získají o 20 % výhodnější volání do všech sítí, zdarma Podrobné elektronické vyúčtování a navíc SIM Plus kartu. Pokud mají zájem, stále mohou volat na Oskarova operátora, za hovor však zaplatí jednorázovou cenu 30 Kč (bez 19 % DPH). V rámci jednoho hovoru však může vyřídit více požadavků najednou. Těmto zákazníkům nebude rovněž zasíláno papírové vyúčtování.

"Oskar tak dotahuje k dokonalosti svůj obchodní model postavený na přímém přístupu k zákazníkovi. Zákazník má možnost ovládat samostatně svůj účet a získávat za to výhody, nebo nadále využívat již tak výhodné služby Oskara," dodává Marek Sláčík.

Služba Po svém totiž spočívá v samostatnosti a nezávislosti zákazníka. Oskar jako první z mobilních operátorů dává možnost volby. Uživatelé si mohou dobrovolně vybrat, zda si svůj účet a služby budou ovládat s mnoha výhodami samostatně přes internetovou, hlasovou nebo SMS Samoobsluhu, nebo zda se pro ně nic nezmění a služby si budou aktivovat jako doposud.

Nabídku mohou využít i stávající zákazníci Oskara.

Oskar tak svou novou službou reaguje na současné trendy a požadavky zákazníků, kteří si přejí 24 hodinovou dostupnost, rychlost a efektivnost všech prostředků komunikace.

Oskar

Článek ze dne 9. února 2005 - středa