logo itpoint.cz

České radiokomunikace pokračují v digitálním vysílání

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání prodloužila Českým radiokomunikacím možnost poskytovat divákům televizní digitální signál bez přerušení i v roce 2005. Podle vyjádření Rady mohou ČRa přenášet digitální vysílání do konce tohoto roku, pokud do té doby Rada nerozhodne o umístění programů v multiplexu A a nestanoví technické parametry jejich provozovatelů.

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) prodloužila Českým radiokomunikacím možnost poskytovat divákům televizní digitální signál bez přerušení i v roce 2005. Podle vyjádření RRTV mohou ČRa přenášet digitální vysílání do konce tohoto roku, pokud do té doby Rada nerozhodne o umístění programů v multiplexu A a nestanoví technické parametry jejich provozovatelů.

"České radiokomunikace rozhodnutí Rady respektují. Dokázali jsme, že digitální signál umíme přenášet kvalitně a proto jsme rádi, že divákům můžeme poskytovat naše služby i nadále," prohlásil dnes Ing. Martin Roztočil, ředitel úseku vysílacích služeb. "Pokud RRTV během tohoto roku rozhodne o přidělení licencí pro jednotlivé zájemce o digitální vysílání, jsme připraveni přejít na plnohodnotný provoz multiplexu A," dodal ředitel Roztočil.

České radiokomunikace

Článek ze dne 7. ledna 2005 - pátek

Lima, Nazca, Colca, Titicaca, Cuzco a Machu Picchu. Termín: 22.10.19. Garance.
30-Denní zkušební verze stahuj teď! Nová ochrana před Viry&Malwarem
mikiny, trička, bundy, trenky atd. do velikosti tisku 52x34 cm