logo itpoint.cz

CESNET získal ocenění nejlepší RCNA 2004/2005 v ČR

Regional Cisco Networking Academy při sdružení CESNET funguje ve spoluprácí s katedrou telekomunikační techniky FEL ČVUT již od roku 2000 a jejím cílem je spolu s jejími v současné době deseti lokálními akademiemi stejně jako u Cisco Networking Academy Programu jako celku výchova odborníků pro návrh, budování a správu počítačových sítí.

V průběhu konání výroční konference Cisco Networking Academy Program České a Slovenské republiky 2005 ve dnech 7. až 9. dubna 2005 v Brně získal CESNET, z.s.p.o., ocenění "Nejlepší RCNA 2004/2005".

RCNA (Regional Cisco Networking Academy) při sdružení CESNET funguje ve spoluprácí s katedrou telekomunikační techniky FEL ČVUT již od roku 2000 a jejím cílem je spolu s jejími v současné době deseti lokálními akademiemi stejně jako u Cisco Networking Academy Programu jako celku výchova odborníků pro návrh, budování a správu počítačových sítí.

V současné době může nabídnout zájemcům kromě základních kurzů CCNA (Cisco Certified Network Associate) a pokročilejších kurzů CCNP (Cisco Certified Network Professional) také kurz FNS (Fundamentals of Network Security).

CESNET

Článek ze dne 18. dubna 2005 - pondělí