logo itpoint.cz

Check Point doplňuje své bezpečnostní řešení pro středně velké podniky o antivirovou ochranu

Společnost Check Point Software Technologies Ltd. představuje řešení Check Point Express CI, které je rozšířením stávajícího úspěšného řešení pro středně velké podniky Check Point Express o antivirovou ochranu. Check Point Express CI se může pochlubit všemi důležitými bezpečnostními funkcemi vyžadovanými organizacemi střední velikosti: firewallem, VPN, prevencí průniku a integrovanou antivirovou ochranou. Navíc toto řešení umožňuje velmi snadné nasazení a správu.

Řešení Check Point Express CI umožňuje redukci nákladů na IT bezpečnost a nabízí středním podnikům jednodušší řešení zabezpečení.

Check Point Software Technologies Ltd., celosvětový lídr v oblasti zabezpečení Internetu, představuje řešení Check Point Express CI, které je rozšířením stávajícího úspěšného řešení pro středně velké podniky Check Point Express o antivirovou ochranu. Check Point Express CI se může pochlubit všemi důležitými bezpečnostními funkcemi vyžadovanými organizacemi střední velikosti: firewallem, VPN, prevencí průniku a integrovanou antivirovou ochranou. Navíc toto řešení umožňuje velmi snadné nasazení a správu.

Organizace všech velikostí čelí ohrožením jako jsou viry, červy a různé druhy útoků, avšak středně velké organizace požadují navíc bezpečnostní řešení, které se snadno nasazuje a spravuje a které je ušito na míru organizacím jejich velikosti. Vedle vestavěných funkcí firewallu, VPN a prevence průniku zahrnuje Check Point Express CI také antivirovou ochranu na síťové úrovni, která zajišťuje, že příchozí i odchozí provoz neobsahuje viry a červy. S touto přidanou ochranou mohou uživatelé provádět kontrolu v reálném čase pro emailový (SMTP), webový (HTTP) a FTP provoz, a odlišit tak skrytý obsah od legitimního.

Check Point Express CI poskytuje středně velkým organizacím nejpokročilejší technologie v oboru :

Check Point Express CI disponuje rovněž službou SmartDefense Service, která poskytuje v reálném čase aktualizace a ochrany proti novým útokům pro antivirovou službu a službu prevence průniků. Produktová řada Check Point Express nabízí snadné zabezpečení pro organizace střední velikosti integrací různých typů zabezpečení, které jsou na úrovni produktů pro velké organizace, do jednoho produktu, navíc se snadným nasazením.

"Prověřené technologie Check Pointu držely v bezpečí všechny společnosti ze žebříčku Fortune 100 i v krizových situacích jako byly nákazy šířené červy Blaster nebo Sobig," připomněl Gonen Fink, vice prezident pro řešení a strategii společnosti Check Point Software Technologies a pokračoval : "S Check Point Express CI získávají středně velké podniky stejnou úroveň ochrany jako největší světové společnosti."

Check Point Express CI je okamžitě celosvětově dostupný přes partnerský kanál společnosti Check Point. Cena začíná na 4.000 USD. Více informací naleznete na http://www.checkpoint.com/products.

Check Point

Článek ze dne 12. dubna 2005 - úterý