logo itpoint.cz

CNC jediným autorizovaným distributorem Polycomu

Společnost CNC uzavřela novou smlouvu se společností Polycom, podle níž se stává jediným autorizovaným distributorem audiokonferenčních zařízení Polycomu pro Českou a Slovenskou republiku. CNC nabízí celou řadu audiokonferenčních zařízení. Některé z nich, například Polycom SoundPointPro, se hodí zejména na pracovní stůl. Výkonnější modely, jako například VoiceStation nebo SoundStation2 jsou určeny do zasedacích místností střední velikosti.

Společnost CNC, systémový integrátor v oblasti týmové spolupráce na dálku, je distributorem společnosti Polycom již od roku 1995, a to pro audio i videokonferenční zařízení této značky. Na začátku tohoto roku uzavřely společnosti Polycom a CNC novou smlouvu, podle níž je CNC jediným autorizovaným distributorem pro audiokonferenční zařízení Polycomu v České a Slovenské republice.

Společnost CNC - Computer and Network Consulting - se již od roku 1992 zabývá oblastí systémové integrace s důrazem na pokročilé technologie umožňující spolupráci týmů na dálku a IT bezpečnost. Působí v celém regionu východní Evropy a počtem nasazených aplikací patří k vedoucím společnostem v tomto tržním segmentu. CNC má pobočky v Praze a Bratislavě, kromě Čech a Slovenska působí také zejména v Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Bulharsku a Chorvatsku.

"Při implementaci audiokonferenčních i jiných zařízení se nezaměřujeme pouze na technickou stránku věci, ale jako klíčový faktor vnímáme ergonomii provozu. V tom se odlišujeme od společností, které vzešly z čistě IT prostředí a instalaci považují za úspěšně dokončenou, když správně fungují všechny protokoly," uvedl Patrick Korž, technický ředitel společnosti CNC. "Naše řešení jsou tu od toho, aby lidem ulehčovala spolupráci na dálku," dodal Patrick Korž.

Společnost CNC nabízí celou řadu audiokonferenčních zařízení. Některé z nich, například Polycom SoundPointPro, se hodí zejména na pracovní stůl. Výkonnější modely, jako například VoiceStation nebo SoundStation2 jsou určeny do zasedacích místností střední velikosti. Pro velké zasedací sály lze použít Polycom SoundStation VTX1000 nebo řešení Polycom Vortex.

CNC Praha

Článek ze dne 18. dubna 2005 - pondělí