logo itpoint.cz

CTI-PRO Road Shows INTEL in VoIP technology trends

Rádi bychom Vás pozvali na Intel a CTI-PRO s.r.o. seminář o počítačové a zejména internetové telefonii, který se bude konat v Brně, 8 listopadu 2005 v Grand hotelu Brno. Seminář včetně pohoštění je zdarma !

Seminář je organizovaný ve spolupráci se společností Intel, která představí své klíčové software a hardware produkty pro internetovou telefonii. Prezentace seznámí s Intel software Host Media Processing (HMP), na jehož platformě se vytváří VoIP konference, hlasová pošta, IP brány, faxové servery nebo zpracování video zpráv. Pro komutaci s analogovým nebo digitálním telefonním rozhraním Intel dodává vlastní hardware umožňující tak vytvořit kompletní nezávislý systém spojující telefonní rozhraní a IP.

Během semináře se dále seznámíte s jednotlivými software vývojovými nástroji pro rychlé a efektivní vytváření aplikací počítačové telefonie na hardware a software platformě Intel. Budou představené produkty Envox Communications Studio, Envox CT ADE, Pronexus VBVoice a Apex AES Omnivox.

V neposlední řadě se předstaí společnost TTC telekomunikace, která ukáže praktické využití HMP software pro jejich řešení využívající VoIP.

Prezentace budou v českém a nebo anglickém jazyce. Při zakončení semináře bude losování věcných cen do tomboly. Pohoštění formou bufetu je zajštěno.

Seminář proběhne dne 8. listopadu 2005 v Brně / Grand Hotel Brno, Benešova 18 - 20, 657 83, Brno.

Program semináře

Více informací a registraci na seminář naleznete ZDE.

Článek ze dne 18. října 2005 - úterý