logo itpoint.cz

Czech On Line posiluje bezdrátové připojení v karlovarském a libereckém regionu

Společnost Czech On Line navýšila v rámci podpory rychlého internetu v karlovarském a libereckém regionu dostupnost bezdrátového internetu o 50 %. Široké portfolio služeb společnosti Czech On Line umožňuje navíc sestavit balíček telekomunikačních služeb podle individuálních potřeb a finančních možností každé firmy.

Společnost Czech On Line, významný alternativní telekomunikační operátor s 10-ti letou působností na českém trhu, navýšila v rámci podpory rychlého internetu v karlovarském a libereckém regionu dostupnost bezdrátového internetu o 50 %.

"Firemní zákazníky připojujeme je k internetu prostřednictvím vysokorychlostní bezdrátové technologie BreezeAccess OFDM rychlostí až 2 MBit/s. Připojení k internetu probíhá vzduchem, avšak ve vymezeném frekvečním pásmu 3,5 GHz. Uživatelé jsou tedy připojeni nonstop 24 hodin denně, bez jakéhokoliv časového či datového omezení, rychlost přenosu je garantována v obou směrech.

A co víc, stabilita připojení je výrazně lepší než u starších technologií, a proto smluvně garantovaná spolehlivost služby SLA je 99,9 %," uvedl Richard Pinc, ředitel služeb pro firemní zákazníky Czech On Line, a.s., a dodal: " Proto je služba COL Wirelles PRO vhodná zejména pro střední a větší firmy."

Pokrytí bezdrátovým internetem sahá až do vzdálenosti 10 km od vysílače, přičemž přesný dosah závisí na místních krajinných podmínkách. Nová bezdrátová technologie Czech On Line nyní umožňuje připojit i ty podniky, u nichž to kvůli terénním podmínkám doposud nebylo možné.

Široké portfolio služeb společnosti Czech On Line umožňuje navíc sestavit balíček telekomunikačních služeb podle individuálních potřeb a finančních možností každé firmy. Například kombinace již dvou telekomunikačních služeb tvořená rychlým bezdrátovým nebo ADSL internetem (COL Wireless Pro, COL ADSL), výhodnými tarify pro volání přes pevnou linku (COL Voice Easy Plus) či správou počítačové LAN sítě (LAN outsourcing) může podnikateli snížit náklady za telekomunikační provoz až o 30 %. "Při dostatečně vysokém telefonním provozu, může klient získat připojení na internet i za 1 korunu," doplnil Pinc.

Podrobné informace je možné získat na www.col.cz, e-mailem na info@col.cz nebo na bezplatné telefonní lince 800 880800.

Czech On Line

Článek ze dne 18. března 2005 - pátek