logo itpoint.cz

Czech On Line poskytuje server housing pro JYXO

Společnost JYXO využila pro provoz svých českých serverů službu COL Server Housing Pro. V rámci této služby získala nadstandardní housingové zázemí Czech On Line v plně klimatizovaném a zabezpečeném housingovém centru v Praze 3. Servery JYXO jsou umístěny do pronajatého racku 45U 80x80cm a připojeny k páteřní síti internetu linkou o rychlosti 100 Mbit/s.

Služby server housingu telekomunikační společnosti Czech On Line a.s. si zvolil poskytovatel kvalitní české fulltextové vyhledávací technologie, společnost JYXO s.r.o.

JYXO využila pro provoz svých českých serverů službu COL Server Housing Pro. V rámci této služby získala nadstandardní housingové zázemí Czech On Line v plně klimatizovaném a zabezpečeném housingovém centru v Praze 3. Servery JYXO jsou umístěny do pronajatého racku 45U 80x80cm a připojeny k páteřní síti internetu linkou o rychlosti 100 Mbit/s.

Michal Illich, majitel společnosti JYXO, s.r.o. vysvětluje : "Provoz vyhledávacích serverů je velmi náročný, zejména na rychlost a kvalitu připojení. Czech On Line svými housingovými službami dokázala uspokojit naše nároky a nabídnout službu za přijatelnou cenu."

Richard Pinc, ředitel služeb pro firemní zákazníky Czech On Line, a.s., dodává : "Službu COL Server Housing PRO využívají právě firmy provozující databázové a multimediální aplikace, e-shopy nebo web hosteři. Dokážeme totiž klientům zajistit vynikající dostupnost serverů z internetu bez přetěžování vlastního připojení, a to na lince s rychlostí až 1 Gbit/s. Jmenujme například gigabitový housing pro streaming media serveru live.atlas.cz."

Czech On Line poskytuje služby server housingu v různých technických variantách – od umístění v polici, přes uložení v uzamykatelných boxech až po pronájem plně vybaveného racku. Připojení k páteřní síti Czech On Line může být realizováno na lince o rychlosti 10, 100 Mbit/s nebo 1 Gbit/s. „Navíc nabízíme volbu hardwarového i softwarového vybavení serveru bez jakýchkoliv omezení a zcela dle individuálních potřeb," dodal Pinc.

Profesionální housingová centra Czech On Line se nachází v Praze a Brně.

Czech On Line

Článek ze dne 17. února 2005 - čtvrtek