logo itpoint.cz

DigiPhone jako prvni nabízí evropská čísla pro české zákazníky

Stávající i budoucí klienti DigiPhone si teď můžou vybrat z telefonních čísel 23 evropských měst. S použitím těchto čísel budou levnější i pro své obchodní partnery, kteří mohou s klienty DigiPhone komunikovat pomocí svých příslušných oblastních čísel. K dispozici jsou čísla z měst Velké Británie, Francie, Itálie, Německa, Rakouska, Švýcarska atd.

Dyad Telecom, první broadband telefonní operátor ve střední Evropě oznámil, že již nabízí pro své klienty také telefonní čísla vybraných evropských měst. Společnost zaručuje svým klientůn kvalitní telefonní služby za nízké ceny založené na moderní VoIP technologii.

Stávající i budoucí klienti DigiPhone si teď můžou vybrat z telefonních čísel 23 evropských měst. S použitím těchto čísel budou levnější i pro své obchodní partnery, kteří mohou s klienty DigiPhone komunikovat pomocí svých příslušných oblastních čísel.

"V posledních měsících klienti DigiPhone požadovali evropská telefonní čísla pro komunikaci se svými obchodními partneri v Evropě" říká Robert Fridrich, obchodní ředitel Dyad Telecom. "Dyad na tento požadavek rychle zareagoval a umožnil svým klientům výběr telefonních čísel z 23 různých evropských měst. Tato služba umožní českým společnostem vlastnit místní evropské telefonní číslo bez ohledu na to, kde se právě nachází."

Dyad DigiPhone nabízí neomezené mezinárodní volání za měsíční paušál. Dyad DigiPhone zaručuje svým klientůn kvalitní telefonní služby za nízké ceny založené na moderní VoIP technologii.

"Kontakt s obchodními partnery v zahraničí je teď za pomoci místních čísel mnohem jednodušší a pohodlnější, ať jste kdekoliv na světě." říká Fridrich. "Evropské telefonní čísla, spojené s našim tarifem neomezeného volání po Evrope za pouhých 2490 Kč za mesíc, je tím nejlepším řešením pro komunikaci po Evrope."

Zákazníci DigiPhone teď můžou mít telefonní čísla z následujících evropských zemí a měst :

Dyad Group

Článek ze dne 4. února 2005 - pátek