logo itpoint.cz

Dyad představuje EasyCard - první veřejnou VoIP telefonní kartu

Dyad Telecom, jeden z předních VoIP operátorů v České Republice oznamuje zahájení provozu EasyCard, nové telefonní karty pro mezinárodní volání využívající technologii VoIP. Easycard umožňuje volání prostřednictvím VoIP z pevné linky i z mobilního telefonu. Češi mají jedny z nejvyších sazeb za telefonování v Evropě a EasyCard dává možnost těm, kteří nechtějí platit tak vysoké ceny hlavně za mezistátní volání ...

Dyad Telecom, jeden z předních VoIP operátorů v České Republice oznamuje zahájení provozu EasyCard, nové telefonní karty pro mezinárodní volání využívající technologii VoIP. Easycard umožňuje volání prostřednictvím VoIP z pevné linky i z mobilního telefonu.

S kartou EasyCard můžete volat z telefonního automatu, mobilního telefonu, kanceláře nebo domova do libovolné země a kamkoliv po světě za velmi nízké ceny. Jednoduše zavoláte na naší bezplatnou linku, kde na hlasovou výzvu zadáte volané číslo a budete spojeni dle našeho platného ceníku.

" Kupříkladu naše cena pro volání do Velké Británie nebo USA je jen 1,80 Kč za minutu a to včetně DPH a platí po celý den. Nebo volání po Evropě je jen 2,10 Kč za minutu", říká Robert Fridrich, obchodní ředitel Dyad Telecom. Češi mají jedny z nejvyších sazeb za telefonování v Evropě. EasyCard dává možnost těm, kteří nechtějí platit tak vysoké ceny hlavně za mezistátní volání.

EasyCard je také možné používat z mobilního telefonu. Navíc zaplatíte jen poplatek za volání na pevnou linku. Nicméně na základě nového nařízení Českého Telekomunikačního úřadu budou veškeré bezplatné linky v průběhu dvou měsíců dostupné také z mobilních sítí.

Telefonní karty mají hodnotu 300 Kč, 600 Kč, 1200 Kč a 2400 Kč a jsou navrženy tak, aby jejich používání bylo co nejsnažší. Každý držitel karty si může online pomocí Internetu zkontrolovat svůj účet a to včetně zůstatku. Samozřejmostí je také podrobný výpis veškerých hovorů. Kartu EasyCard je možné kdykoliv dobít požadovaným kreditem.

"Telefonní karta je navržená tak, aby byla jednoduchá a přehledná", říká dále Robert Fridrich a dodává : "neúčtujeme žádné poplatky za spojení na bezplatnou linku, za držení karty a ani žádné měsíční či jiné poplatky. Zákazník platí jen za to, co skutečně provolá. Držitelé karty si mohou kdykoliv zkontrolovat okamžitý stav účtu a například právě tato funkčnost nás zcela jasně odlišuje od konkurence v České Republice. Díky naší kartě EasyCard nejsou zákazníci svázáni různými tarify či omezeni neustálým sledováním času.

Dyad Group

Článek ze dne 7. dubna 2005 - čtvrtek