logo itpoint.cz

Emea Telecom nabízí internet zdarma

Platíte za telefon ? Neplaťte za internet ! Za každou provolanou stokorunu vám dáme deset minut internetu zdarma. Pokud zákazník provolá například 3000,- Kč, získává zdarma v témže měsíci přístup na internet v délce 300 minut. Tyto minuty mu budou odečteny z vyúčtování.

Zákazníci telefonní služby Ahoj nyní dostávají od Emea Telecom za každých provolaných 100 Kč 10 minut vytáčeného internetu zdarma. Pokud zákazník provolá například 3000,- Kč, získává zdarma v témže měsíci přístup na internet v délce 300 minut. Tyto minuty mu budou odečteny z vyúčtování. Služba je automaticky aktivní od 1.3. 2005 pro všechny zákazníky telefonní služby Ahoj, kteří používají vytáčený internet a mají na svém počítači nastaveno připojení Internet Ahoj.

"Pravděpodobně jde o první podobnou službu v Evropě," říká Oleg Vojtíšek, ředitel Emea Telecom, "snažíme se zákazníkům vždy přinést slevu navíc."

Pro výpočet minut zdarma neexistuje žádné minimální ani maximální omezení. Čerpat je lze 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Počítají se z celé provolané částky v daném měsíci kromě spojení k Internetu. Uplatňují se na spojení chronologicky od začátku měsíce, nepřevádí se do dalšího měsíce a jejich přehled lze najít na vyúčtování. Akce platí pro všechny stávající i nové zákazníky Emea Telecom s tarify Ahoj.

Emea Telecom

Článek ze dne 9. března 2005 - středa