logo itpoint.cz

Eurotel je letos opět oficiálním dodavatelem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech

Na základě velkého ohlasu z předchozích ročníků budou mít všichni návštěvníci festivalu i v tomto roce možnost rezervovat si vstupenky prostřednictvím svého mobilního telefonu, letos nově také přes SMS. Zákazníci Eurotelu budou mít navíc, stejně jako v minulosti, možnost pohodlnější rezervace přes wapový portál Eurotel Live!, kde naleznou rovněž kompletní program festivalu, informace o filmech, aktuality nebo informace o počasí, ubytování či možnostech dopravy.

Společnost Eurotel Praha s.r.o. se opět stala v letošním roce partnerem a oficiálním dodavatelem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, který letos slaví své 40. jubileum. Na základě velkého ohlasu z předchozích ročníků budou mít všichni návštěvníci festivalu i v tomto roce možnost rezervovat si vstupenky prostřednictvím svého mobilního telefonu, letos nově také přes SMS. Zákazníci Eurotelu budou mít navíc, stejně jako v minulosti, možnost pohodlnější rezervace přes wapový portál Eurotel Live!, kde naleznou rovněž kompletní program festivalu, informace o filmech, aktuality nebo informace o počasí, ubytování či možnostech dopravy.

"Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech se stal nejvýznamnějším mezinárodním filmovým festivalem kategorie A ve střední a východní Evropě a je jediným svého druhu v České republice. Svým postavením se řadí do rodiny filmových přehlídek v Cannes, Berlíně, Benátkách či Tokiu," řekl Michal Heřman, generální ředitel společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o. "Jsme hrdi na to, že jsme již devátým rokem partnerem kulturní události tohoto formátu. Rovněž nás velice těší stále vzrůstající zájem našich zákazníků využít k rezervaci vstupenek do kinosálů mobilní telefon namísto dlouhých, mnohdy bezúspěšných, front. Loňský rok byl rekordním z hlediska počtu rezervovaných vstupenek přes mobilní telefony a doufám, že ani letos tomu nebude jinak", dodává Michal Heřman.

V loňském roce si diváci rezervovali více než 15 500 vstupenek přes WAP a dalších více než 2 800 prostřednictvím služby Eurotel Asistent. Nejvíce rezervací bylo zaznamenáno v pondělí, 5. 7. 2004, kdy bylo přes WAP a Eurotel Asistent rezervováno téměř 3 500 vstupenek.

Společnost Eurotel dále připravila v rámci letošního jubilejního ročníku pro všechny ambiciózní fanoušky soutěž s názvem "Natoč videoklip a vyhraj". Zájemci si mohou stáhnout jeden z 10 hudebních hitů, na jeho základě natočit svůj vlastní videoklip a získají tak šanci vyhrát některou ze skutečně lákavých výher - např. poloprofesionální 3CCD videokameru Sony, účast na natáčení reklamního spotu společnosti Eurotel nebo originální sošku spolu se speciální režisérskou židlí, na které bude jméno výherce. Vyhlášení výsledků soutěže proběhne v poslední den konání MFF KV dne 9.července 2005.

Rezervaci vstupenek na filmová představení je možné provést prostřednictvím wapového portálu Eurotel Live! v sekci "Zábava/MFF/Rezervace". Na displeji telefonu si tak zákazník bez front rezervuje vstupenku, kterou si následně pouze vyzvedne u pokladny Eurotel v hotelu Thermal. Ve wapovém menu si filmoví fanoušci mohou dále vyhledat veškeré praktické informace ohledně festivalu, jako např. program 40. ročníku MFF KV, denní zpravodajství, aktuality, informace o doprovodných akcích nebo informace o počasí, jízdních řádech a možnostech ubytování.

Více informací k této nabídce naleznete ZDE.

Eurotel

Článek ze dne 14. června 2005 - úterý