logo itpoint.cz

Eurotel má nového ředitele pro širokopásmové služby

S účinností od 1. dubna 2005 působí na pozici ředitele pro širokopásmové služby společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. , Stanislav Kůra. Před nástupem do společnosti Eurotel Praha pracoval v managementu společnosti McKinsey & Company v Praze a Silicon Valley v Kalifornii.

S účinností od 1. dubna 2005 působí na pozici ředitele pro širokopásmové služby společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. , Stanislav Kůra.

Stanislav Kůra (36) je absolventem stavební fakulty Vysokého učení technického v Brně, získal titul MBA při London Business School a studoval řízení projektů na Cranfield Institute of Technology.

Před nástupem do společnosti Eurotel Praha pracoval v managementu společnosti McKinsey & Company v Praze a Silicon Valley v Kalifornii. Má rozsáhlé zkušenosti v oboru telekomunikací a IT.

Mezi další společnosti, v nichž Stanislav Kůra působil, patří UNISYS v Londýně a Praze nebo Idom ze skupiny Deloitte Touche.

Stanislav Kůra je ženatý a má dvě děti. Mluví plynně anglicky, mezi jeho záliby patří fotografování, rekreační potápění, tenis a cestování.

Eurotel

Článek ze dne 7. dubna 2005 - čtvrtek