logo itpoint.cz

Eurotel představuje novou službu Eurotel Přepínám

Služba založená na technologii Push To Talk je nyní dostupná dva měsíce bezplatně. Služba Eurotel Přepínám zajistí zákazníkovi téměř okamžité spojení - bez vytáčení čísla a čekání na spojení hovoru. Funguje na jednoduchém principu. Volající si ze svého seznamu vybere jednotlivce či skupinu a stlačením speciálního tlačítka na mobilním telefonu může ihned po sestavení spojení, oznámeného zvukovým signálem, začít mluvit.

Společnost Eurotel Praha s.r.o. začala poskytovat službu s názvem Eurotel Přepínám, která zákazníkům umožňuje vyzkoušet bezplatně po dobu dvou měsíců technologii Push To Talk. Tuto technologii uvedl Eurotel jako první mobilní operátor na český trh v prosinci loňského roku. Všichni zákazníci společnosti Eurotel mohou nyní používat mobilní telefon také jako vysílačku a spojit se i s více lidmi najednou.

"Unikátní služba Eurotel Přepínám umožňuje našim klientům kdykoliv proměnit mobilní telefon ve vysílačku a komunikovat tak okamžitě s celou skupinou kolegů nebo přátel. Službu ocení zejména ti z firemních zákazníků, kdo řídí pracovní týmy v terénu - s vysílačkou v mobilním telefonu získají rychlý přehled o tom, kteří z kolegů jsou k dispozici a mohou se ihned spojit s jedním nebo se všemi najednou," uvedl Andrei Marc Torriani, výkonný ředitel pro marketing společnosti Eurotel.

Služba Eurotel Přepínám zajistí zákazníkovi téměř okamžité spojení - bez vytáčení čísla a čekání na spojení hovoru. Funguje na jednoduchém principu. Volající si ze svého seznamu vybere jednotlivce či skupinu a stlačením speciálního tlačítka na mobilním telefonu může ihned po sestavení spojení, oznámeného zvukovým signálem, začít mluvit. Komunikace je, stejně jako u vysílačky, jednosměrná. Hovořit tedy může pouze jeden účastník, zatímco ostatní poslouchají.

Služba Eurotel Přepínám je dostupná v síti Eurotel na všech místech v České republice se signálem GSM a GPRS.

Společnost Eurotel přichází v současné chvíli s nabídkou bezplatné aktivace a vyzkoušení služby po dobu alespoň dvou měsíců bez poplatku. Tato nabídka platí pro všechny zákazníky společnosti Eurotel, kteří využívají některý z hlasových tarifů Eurotel.

Služba Eurotel Přepínám je v současnosti podporována mobilními telefony Nokia 6020, Nokia 5140 a telefony s operačním systémem Symbian - Nokia 6600, Nokia 6670 a Nokia 7610. Další telefony Nokia podporující službu Eurotel Přepínám budou uvedeny během tohoto roku. Eurotel rovněž plánuje rozšíření portfolia mobilních telefonů pro tuto službu také o další značky. Pro firemní zákazníky navíc Eurotel připravil speciální nabídku zvýhodněných cen telefonů Nokia 6020 a Nokia 5140.

Po uplynutí dvou měsíců bezplatného vyzkoušení služby Eurotel Přepínám budou moci paušální zákazníci pokračovat v jejím neomezeném používání podle denní nebo měsíční sazby. S denním tarifem získá zákazník možnost využívat technologii Push To Talk po celý den za 39 Kč (bez DPH) a za pouhých 399 Kč (bez DPH) ji může neomezeně používat po dobu kalendářního měsíce.

Eurotel Přepínám

Tarif Aktivace Poplatek v Kč Volné jednotky
Bez DPH Vč. DPH Časové období
Přepínám Nonstop
Měsíc
Zdarma 399,00 474,81 Měsíc neomezeno
Přepínám
Den
Zdarma 39,00 46,41 24 hodin neomezeno

S aktivací a nastavením služby pomohou klientům obchodní zástupci společnosti Eurotel nebo prodejci ve značkových prodejnách Eurotel.

Eurotel

Článek ze dne 16. března 2005 - středa