logo itpoint.cz

Eurotel přináší rozšířenou exkluzivní nabídku obsahových služeb k SuperStar

S blížícím se finále druhého ročníku populární reality show Česko hledá SuperStar navazuje společnost Eurotel Praha na loňskou úspěšnou spolupráci s tímto pořadem a uvádí opět exkluzivní nabídku služeb pro mobilní telefon. Nabídka zahrnuje speciální multimediální obsah všech finalistů soutěže ve formě polyfonních vyzváněcích melodií, log, MMS a aktuálních informací, díky kterým si zákazníci mohou napínavou reality show přiblížit přímo ve svém mobilním telefonu.

S blížícím se finále druhého ročníku populární reality show Česko hledá SuperStar navazuje společnost Eurotel Praha s.r.o. na loňskou úspěšnou spolupráci s tímto pořadem a uvádí opět exkluzivní nabídku služeb pro mobilní telefon. Nabídka zahrnuje speciální multimediální obsah všech finalistů soutěže ve formě polyfonních vyzváněcích melodií, log, MMS a aktuálních informací, díky kterým si zákazníci mohou napínavou reality show přiblížit přímo ve svém mobilním telefonu.

Všichni příznivci soutěže Česko hledá SuperStar mají od května možnost popovídat si o svých favoritech přes SMS v rámci chatové skupiny STAR, dále mohou najít na internetových stránkách Eurotel-Live! speciální menu věnované profilům talentovaných soutěžících, průběžným výsledkům včetně možností zaslat si tapetu svého favorita či nastavit uvítací melodii shodnou s melodií, kterou zpíval některý z finalistů. Stejně jako loni i letos bude připravena žádaná Karaoke Java hra, která dovoluje přehrávat skladby společně s textem, zobrazeným na displeji mobilního telefonu.

"Na základě úspěchu loňského ročníku Česko hledá SuperStar, kdy jsme kromě televizního hlasování nabídli našim zákazníkům další možnosti, jak být v kontaktu se svým hvězdným favoritem díky mobilnímu telefonu, přinášíme i letos speciální nabídky spojené s touto reality show," řekl Andrei Marc Torriani, výkonný ředitel pro marketing společnosti Eurotel.

Eurotel ve spolupráci se soutěží Česko hledá SuperStar připravil také speciální wapové menu na portálu Eurotel Live!, kde se všichni příznivci této reality show mohou seznámit s profily finalistů, dozvědět se výsledky a další zajímavé informace ze zákulisí televizní soutěže. Kromě toho si zákazníci, kteří vlastní telefon podporující přehrávání videa, budou moci stáhnout i krátké videoklipy.

A v neposlední řadě, všichni zákazníci Eurotelu, kteří se zapojí do naší SMS hry a pošlou SMS zprávu se slovem SUPERSTAR na cislo 999235, budou mít příležitost vyhrát vstupenky na finálový večer Česko hledá SuperStar, jeden z 10 mobilních telefonů LG 3310 nebo 30 LG mp3 přehrávačů. Cena herní SMS je pouze 10,- Kč včetně DPH. Hra trvá do 3.6. 2005.

Více informací o nabídce společnosti Eurotel spojené s Česko hledá SuperStar naleznete ZDE.

Eurotel

Článek ze dne 24. května 2005 - úterý