logo itpoint.cz

Eurotel připravil pro své zákazníky, kteří se chystají během prázdnin do Chorvatska, speciální roamingovou nabídku

Chorvatsko patří mezi nejoblíbenější prázdninové destinace českých turistů. Proto Eurotel vychází vstříc svým zákazníkům a ve spolupráci s roamingovými partnery v Chorvatsku během prázdnin připravil speciální SMS nabídku. Zákazníci mohou nyní až do konce srpna využít tzv. "Happy hours" u daného roamingového partnera v Chorvatsku a během těchto určených hodin odesílat SMS zprávy za poloviční cenu nebo dokonce zadarmo.

Společnost Eurotel Praha s.r.o. připravila pro své zákazníky, kteří se chystají během prázdnin na dovolenou do Chorvatska, cenově zvýhodněnou nabídku odesílání SMS z této oblíbené letní destinace.

"Společnost Eurotel je jedničkou na trhu co se týká globální konektivity - máme téměř 400 roamingových partnerů ve 156 zemích světa a 150 GPRS a MMS roamingových partnerů ve 69 zemích," řekl Michal Heřman, generální ředitel společnosti Eurotel Praha. "Jsme si vědomi toho, že Chorvatsko patří mezi nejoblíbenější prázdninové destinace českých turistů. Kontaktování svých blízkých prostřednictvím SMS zpráv patří mezi nejčastější formy komunikace našich zákazníků, kteří jsou v zahraničí. Z tohoto důvodu jsme jim chtěli vyjít vstříc a ve spolupráci s našimi roamingovými partnery v Chorvatsku jsme pro ně během prázdnin připravili speciální SMS nabídku. Zákazníci mohou nyní až do konce srpna využít tzv. "Happy hours" u daného roamingového partnera v Chorvatsku a během těchto určených hodin odesílat SMS zprávy za poloviční cenu nebo dokonce zadarmo ," dodává Michal Heřman.

V průběhu letošního léta spustí mobilní operátor VIPnet nabídku "FREE SMS" - paušální zákazníci Eurotelu, kteří v době od 16. června do 31. srpna 2005 navštíví Chorvatsko, budou moci každý den mezi 18. a 19. hodinou místního času posílat SMS zdarma.

Operátor T-Mobile Chorvatsko nabízí odesílání SMS za poloviční cenu v období od 1.června do 31.srpna 2005. Paušální zákazníci společnosti Eurotel mohou této nabídky využít denně od 17,00 do 19,00 hodin. Společnost T- Mobile Chorvatsko připravila zároveň letní soutěž pro všechny návštěvníky, kteří během prázdnin využijí tuto síť - zákazník, který ze sítě T-Mobile Chorvatsko pošle nejvíce SMS, může vyhrát plavbu po Jaderském moři. Soutěže se mohou zúčastnit všichni paušální zákazníci i zákazníci předplacených služeb Go.

Společnost Eurotel rovněž poskytuje nejlevnější ceny na českém trhu za roamingové MMS - cena jedné MMS je pro paušální zákazníky 9,28,- Kč a pro zákazníky předplacených služeb Go 9,50,- Kč. Obě uvedené ceny jsou včetně DPH a platí stejně u všech roamingových partnerů společnosti Eurotel.

Eurotel

Článek ze dne 21. června 2005 - úterý