logo itpoint.cz

Eurotel uvádí novou tarifní strukturu

Společnost Eurotel Praha s.r.o. nabídne prvního února 2005 novou tarifní strukturu určenou paušálním zákazníkům. Na trh bude uvedeno šest zcela nových tarifů a dva nové speciální tarify. Eurotel tak svým zákazníkům nabídne nejen špičkovou kvalitu služeb za velmi výhodné ceny, ale i zjednodušení a zpřehlednění celé tarifní struktury. Součástí jsou tři nové tarify, zcela unikátní na českém trhu.

Společnost Eurotel Praha s.r.o. nabídne prvního února 2005 novou tarifní strukturu určenou paušálním zákazníkům. Na trh bude uvedeno šest zcela nových tarifů a dva nové speciální tarify. Eurotel tak svým zákazníkům nabídne nejen špičkovou kvalitu služeb za velmi výhodné ceny, ale i zjednodušení a zpřehlednění celé tarifní struktury.

"Společnost Eurotel registrovala koncem roku 2004 ve své síti téměř 4,6 milionů zákazníků. Každý z nich má rozdílné požadavky a potřeby a každý z nich je pro nás důležitý. Nabídkou nových tarifů spolu s celkovým zjednodušením tarifní struktury chceme všem našim zákazníkům vyjít vstříc a také jim poděkovat za projevenou důvěru," uvedl Michal Heřman, generální ředitel společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o. "I nadále budeme poskytovat vysoký standard služeb za ceny, které jsou pro každého. Podle svých požadavků si zákazník může zvolit tarif, který mu bude nejlépe vyhovovat, a ušetřit tak téměř 30 % nákladů, spojených s užíváním mobilního telefonu", dodal Michal Heřman.

Nová tarifní struktura zahrnuje šest zcela nových tarifů a šest jejich zvýhodněných verzí, tzv. Max tarifů. Podmínkou aktivace tarifů Eurotel Max je uzavření smlouvy na 24 měsíců. Výhodnost Max tarifů spočívá v nižších minutových sazbách na volání a v ceně SMS, přičemž paušál a počet volných minut zůstává stejný jako u standardního tarifu. S těmito tarify zákazník ušetří až 30 % za volání, za 1 SMS pak zaplatí pouze 1 Kč.

Chybět nemohou samozřejmě ani nové tarify pro specifické cílové skupiny. Mezi ně patří tarif pro studenty Eurotel Pohoda a tarif určený pro zákazníky Go, kteří chtějí přejít na paušální platbu - Eurotel Start.

Společným prvkem všech nových tarifů je to, že platby za hovorné nejsou rozdělovány na čas provolaný ve špičce a mimo špičku a všechny neprovolané volné minuty a nevyužité volné SMS se převádějí do dalšího období.

Tarify Eurotel SMS a Eurotel SMS Max jsou určeny pro zákazníky, kteří především SMSkují a dávají přednost nízkému měsíčnímu paušálu. Jedná se o tarif s nejvyšším počtem volných SMS na trhu. Zároveň nabízí výhodnou cenu volání do vlastní sítě. Zákazníci mohou tento tarif získat již za 180 Kč měsíčně (bez DPH) a obdrží tak 150 volných SMS. S tarifem Eurotel SMS Max zákazníci navíc ušetří až 28 % za volání a cena za poslání SMS zprávy je 1 Kč (bez DPH).

Tarify Eurotel Bronz a Eurotel Bronz Max ocení zejména ti zákazníci, kteří hledají nižší paušální platbu a zároveň volné minuty pro volání. Jedná se o tarif s nejnižším měsíčním paušálem na trhu, který obsahuje volné jednotky do všech sítí s výhodnější cenou za volání do vlastní sítě. Za 180 Kč měsíčně (bez DPH) zákazníci získají 30 volných minut pro volání. Stejně jako u ostatních tarifů se neprovolané volné minuty zákazníkům převádějí do dalšího měsíce. Při aktivaci tarifu Eurotel Bronz Max zákazník navíc získá až o 28 % nižší ceny volání a cena za odeslání SMS je 1 Kč (bez DPH).

Eurotel Silver a Eurotel Silver Max jsou tarify určené zákazníkům, kteří se při volání příliš neomezují a mobilní telefon využívají většinou pro soukromé účely. Za 555 Kč měsíčně (bez DPH) získají 100 volných minut. Výhodné ceny volání, zejména pak do vlastní sítě, nejsou rozděleny na špičku a mimo špičku. Oproti standardnímu tarifu zákazník s tarifem Eurotel Silver Max uspoří za telefonní služby až o 29 % z cen za volání a získá cenu SMS za 1 Kč (bez DPH).

Tarify Eurotel Gold a Eurotel Gold Max jsou určeny zákazníkům, kteří měsíčně provolají až 350 minut a telefon používají jak pro soukromé, tak pro pracovní hovory. Za 890 Kč měsíčně (bez DPH) jim nabízejí 200 volných minut, výhodné ceny volání, snížené ceny za SMS a samozřejmě převod neprovolaných volných minut do následujícího měsíce. Ceny za volání zůstávají 24 hodin denně stejné. Pokud si zákazník aktivuje tarif Eurotel Gold Max, získá oproti standardnímu tarifu až o 24 % nižší ceny volání a o 47 % nižší cenu za SMS zprávy. Cena za minutu volání do sítě Eurotelu je skvělých 2,50 Kč (bez DPH).

Tarify Eurotel Platinum a Eurotel Platinum Max jsou určeny zákazníkům, kteří měsíčně provolají až 750 minut a telefon využívají převážně při pracovních hovorech. Za cenu 1590 Kč měsíčně (bez DPH) zákazníci obdrží 400 volných minut na volání, výhodnou cenu SMS zpráv a výhodnější cenu volání do vlastní sítě. Při aktivaci tarifu Eurotel Platinum Max činí úspora oproti standardnímu tarifu až 24 % za cenu volání a SMS zprávu zákazník odesílá za cenu 1 Kč (bez DPH).

Tarify Eurotel Diamant a Eurotel Diamant Max jsou primárně určeny firemním zákazníkům. Ocení je zejména ti, kteří extrémně volají. Jedná se o tarify s největším počtem volných minut na trhu. Za částku 3100 Kč měsíčně (bez DPH) zákazník získá 1000 volných minut na volání, sníženou cenu za SMS, sníženou cenu volání do všech sítí a převod neprovolaných volných minut do dalšího měsíce. Pokud si zákazník aktivuje tarif Eurotel Diamant Max, obdrží bezkonkurenční cenu volání do vlastní sítě - 1 Kč za minutu (bez DPH) a získá tak až o 63 % nižší cenu volání do vlastní sítě než u standardní podoby tarifu Eurotel Diamant. Cena za odesílání SMS zpráv je 1 Kč (bez DPH).

Tarif Eurotel Start je určen pouze zákazníkům Go, kteří využívají těchto služeb více než 6 měsíců a chtějí přejít na paušální služby Eurotelu. Za poplatek 40 Kč (bez DPH) zákazník získá SMS již za 1 Kč a velmi výhodné sazby na volání.

Studenti mohou využít speciální tarif Eurotel Pohoda. Za měsíční paušál 150 Kč (bez DPH) student obdrží 40 volných minut na volání a 100 volných SMS. Navíc získává výrazně výhodnější ceny pro volání i SMS. Služba mu bude aktivována po předložení ISIC karty či potvrzení o studiu.

Pro zákazníky, využívající především datové služby, zůstává v tarifní struktuře Eurotelu tarif Eurotel Individual. Od 1. 2. 2005 však dochází ke snížení počtu balíčků volných jednotek. Cena za tarif plně závisí na nastavení jednotlivých služeb přímo zákazníkem.

Eurotel

Článek ze dne 28. ledna 2005 - pátek