logo itpoint.cz

Fayn free - nový tarif bez měsíčního paušálu

Telekomunikační operátor Fayn.cz spustil nový tarifní program pro Fayn telefonování. Nyní můžete mít vlastní číslo a neomezené volání v síti Fayn za 0 Kč měsíčně. Tato nabídka platí pro každého, a to v období od 1. 3. 2005 do 31. 3. 2005 a je platná pro aktivaci jednoho účtu. K účtu je také možné dokoupit vhodné koncové zařízení.

Telekomunikační operátor Fayn.cz spustil nový tarifní program pro Fayn telefonování. Nyní můžete mít vlastní číslo a neomezené volání v síti Fayn za 0 Kč měsíčně.

Fayn představuje možnost volat doma i ve světě s běžným "českým pevným" telefonním číslem, ale mnohem výhodněji než u jiných operátorů.

Speciální nabídka navíc dočasně snižuje poplatek za aktivaci služby Fayn z 299 na 99 Kč a především získáte rok bez placení paušálu. Ušetříte tak 200 Kč za aktivaci a 1.272 Kč za paušál, celkem ušetříte 1.472 Kč.

Zavedení volání služby Fayn u vás doma nebo ve firmě tak stojí jen 99 Kč. Aktivace služeb přitom proběhne do 48 hodin a rok neplatíte paušál.

Pro nejrychlejší aktivaci kontaktujte Fayn linku 533 312 800 nebo piště na info@fayn.cz.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH 19 %. Tato nabídka platí pro každého, a to v období od 1.3. 2005 do 31.3. 2005 a je platná pro aktivaci jednoho účtu. K účtu je také možné dokoupit vhodné koncové zařízení (USB telefon, IP telefon).

Znáte program SKYPE, ale vadí vám, že s ním nemůžete volat ani přijímat hovory z běžných sítí ?

Na rozdíl od programu SKYPE vám Fayn bezplatně přidělí běžné "české pevné" telefonní číslo, na kterém můžete přijímat hovory z jakékoliv domácí nebo zahraniční telefonní sítě, a ze kterého budete volat v síti Fayn i do dalších sítí.

Platíte si kabelovou televizi a neomezený internet, a navíc stále vyšší a vyšší poplatky za služby Českého Telecomu ?

Jestliže teď využíváte neomezeného internetu (libovolného poskytovatele), můžete odhlásit služby Českého Telecomu, tímto vám Fayn ušetří stokoruny měsíčně.

Často voláte do zahraničí a pálí vás vysoké účty za telefon ?

Volejte ZDARMA ! Volání v síti Fayn je celosvětově ZDARMA. V případě volání na číslo mimo síť Fayn začínají ceny za volání do zahraničí na příjemných 2,60 Kč bez DPH za 1 minutu.

Tarify Fayn

Fayn

Článek ze dne 10. března 2005 - čtvrtek