logo itpoint.cz

FAYN představuje VoIP síť nové generace

Nedávno jste mohli v síti FAYN volat pouze s telefony podporujícími H.323 standard. Dnes se můžete rozhodnout, zda budete volat přes H.323 protokol jako dosud, nebo zvolíte modernější a spolehlivější volání postavené na SIP standardu. Stali jsme se tak vůbec 1. českým VoIP operátorem podporujícím současně oba dva nejrozšířenější standardy pro volání přes internet.

FAYN.CZ jako 1. český VoIP operátor dokončil budování nové generace telekomunikační sítě. Spolu s ní uvedl novou nabídku tarifů.

FAYN.CZ v rámci zahájení mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií INVEX 2005 slavnostně pokřtil novou generaci vlastní VoIP sítě a začíná tak nabízet novou generaci volání přes internet. Mezi největší přednosti nově patří :

"Novou generací volání v síti FAYN odpovídáme na rostoucí poptávku trhu po kvalitních telekomunikačních službách postavených na IP technologiích," říká Dalibor Kaláb, ředitel společnosti FAYN.CZ. "A tímto nekončíme," dodává. "Brzy uvedeme nové užitečné služby a další novinky."

FAYN.CZ také v rámci Dnů krajů, měst a obcí přišel s Projektem na podporu Projektu internetizace knihoven MIČR.

Článek ze dne 30. října 2005 - neděle