logo itpoint.cz

FAYN.CZ uvádí volání přes internet za 1,- Kč bez paušálu

1. český VoIP operátor FAYN.CZ teď snížil cenu za aktivaci nového zákazníka na 1,- Kč. Každý nový zákazník teď navíc dostane 3 měsíce volání bez paušálu. Tohle je nabídka, která nemá obdoby !

1. český VoIP operátor FAYN.CZ teď snížil cenu za aktivaci nového zákazníka na 1,- Kč. Každý nový zákazník teď navíc dostane 3 měsíce volání bez paušálu. Tohle je nabídka, která nemá obdoby.

FAYN.CZ teď připravil speciální, časově omezenou akční nabídku: snížil cenu za aktivaci nového telefonního čísla s tarifem Fayn z běžných 299,- Kč na symbolickou 1,- Kč. Snížila se také cena za aktivaci tarifu Fayn Free - z běžných 399,- Kč na 99,- Kč.

Všichni noví zákazníci, kteří zvolí tarif Fayn, teď navíc dostanou 3 měsíce volání bez nutnosti platit paušální poplatek za svůj zákaznický účet. To představuje další úspory v celkové výši 318,- Kč.

"Když porovnám nejlevnější paušál Českého Telecomu v ceně 199,- Kč (tarif Telefon Mini) s naším tarifem Fayn Free, kde je paušální poplatek 0,- Kč, je jednoznačně vidět, která nabídka je výhodnější," říká Dalibor Kaláb, ředitel společnosti FAYN.CZ. "Věříme, že naše speciální nabídka volání za 1,- Kč a 3 měsíce bez paušálu bude dalším důvodem, proč volat přes internet s FAYN.CZ," doplňuje.

Kromě toho FAYN.CZ připravil nabídku také pro stávající zákazníky: ti nyní mohou využít akce "Stovka zdarma". Stovka zdarma spočívá v tom, že zákazník svůj účet dobije kreditem 300,- Kč a FAYN.CZ mu zdarma jako bonus připočte dalších 100,- Kč na volání (platí pro zákazníky s tarifním programem Fayn; bonus pro zákazníky s tarifním programem Fayn Free je 50,- Kč). Všechny ceny uvedeny vč. DPH 19 %.

Akční nabídka Běžná nabídka Uspoříte oproti běžné nabídce
Fayn Fayn Free Fayn Fayn Free Fayn Fayn Free
Aktivace 1 Kč 99 Kč 299 Kč 399 Kč 298 Kč 300 Kč
Masíční paušál 0 Kč 1.) 0 Kč 106 Kč 0 Kč 318 Kč 2.) 0 Kč

Poznámky :

  1. paušál 0 Kč platí pro první 3 měsíce od data aktivace, v dalších měsících bude účtován běžný paušál, anebo je možné využít změny tarifu na Fayn Free
  2. úspora 3 měsíčních paušálů pro tarif Fayn, všechny ceny jsou uvedeny vč. DPH 19 %, tato nabídka je určena pouze pro nové zákazníky - v období od 12. září 2005 do 9. října 2005 včetně, aktivaci se zakoupenou aktivační obálkou je nutné provést nejpozději do 30. října 2005

Jak se stát novým zákazníkem

Objednejte si v internetovém obchodě FAYN.CZ cenově zvýhodněnou aktivační obálku pro tarif Fayn (1 Kč) nebo tarif Fayn Free (99 Kč). Nezapomeňte si vybrat také svůj nový telefon (není však podmínkou k využití akce) a případně dobíjecí kupón v hodnotě 300, 500 nebo 1000 Kč (dobíjet lze také on-line přímo z vašeho bankovního účtu, je-li veden v eBance, Komerční bance, ČSOB nebo GE Money bance).

Nezávazná zkouška

Chcete-li si nejdříve bezplatně vyzkoušet všechny přednosti volání s FAYN.CZ, využijte našeho programu FAYN.CZ na zkoušku.

Záruka péče a podpory

Chtěli byste vědět více ? Máte speciální přání nebo otázku ? Kontaktujte nás ! Naše Oddělení péče o zákazníky je připraveno na vaše otázky a přání.

Článek ze dne 12. září 2005 - pondělí